Słuchawki do filmów i gier

zapiszsie

New member
Witam,

Proszę o pomoc w wyborze słuchawek wyłącznie do oglądania filmów i grania - xbox360

Docelowo słuchawki będą podłączone do amplitunera Onkyo sr507

Koszt max 400zł, najlepiej jak najtańsze, mogą być zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe
Fajnie by było jakby symulowały dźwięk przestrzenny
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Sharkoon Xtatic digital 5.1 - troche ponad stan ale maja to wszystko co potrzebujesz, i naprawde warto :krol:
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Najpierw się zastanów czy potrzebujesz tak drogie słuchawki do podłączenia pod Onkyo 507? Już kiedyś był post związany z jakością dźwięku z wejścia słuchawkowego. Jakiś kolega z forum stwierdził że jakość jest bardzo kiepska w Onkyo (nie pamiętam modelu). Ja sprawdziłem u siebie na 608 i faktycznie miał rację. Nie chodzi o głośność, bo to mozna podbić w ustawieniach ale grało to strasznie płasko i bez emocji. Śmiem twierdzić że u mnie z laptopa lepiej to gra niż na ampli. Ja mam tanie słuchawki nauszne do komputera - Philipsa za 60zł, na lepszych może by było lepiej,ale nie wiem czy warto wydać te 400zł i podłączyć pod Onkyo? Jak dla mnie to trochę szkoda kasy.
 

zapiszsie

New member
Faktycznie, testowałem SENNHEISER HD202 i z laptopa znacznie lepiej grały niż z tego onkyo. Tak więc trzeba pomyśleć nad rozwiązaniem które ma, tak jak SENNHEISER RS 170 stację dokującą. Najlepiej jakby modelowała jakiś efekt przestrzenny i miała dekodery DD5.1 z uwagi na Xboxa. Jakieś pomysły?
 
Do góry