Pewien problem z "klockami" audio ;)

Axl2000

New member
Sluchajcie, jako ze jest to dział "inne" a dotyczy moje pytanie/wypowiedź klocków audio więc zamieszczam to tutaj.

Byc moze jestem pedantem i perfekcjonista ale czy ktos z Was moze podziela moje zdanie? Jest ono taki iż wszyscy producenci powinni robic sprzęty w 1 standardzie wielkosci, 43 lub 44cm szerokosci. A nie co producent to inna wielkosc. Kupilem Samsunga HD860 -43cm szerokosci, niedlugo kupuje ampli Marantz 3001 - 44cm szerokosci, posiadam odtwarzacz CD technics ktory tez chce uzywac by nie meczyc dvd...43,3cm...i jakbym chcial to poustawiac 1 na drugim to by to wygladalo conajmniej źle :/ Czy ja jestem jakis dziwny?
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Nie jesteś dziwny. Choć myślałem, że Technics ma dokładnie 430 mm. Ostatnio kupiłem Denona i ma 434 mm, nagrywarka Sony ma 430 i tak dalej można by wymieniać bez końca. Używam jeszcze Radmora, który ma 51 cm i to jest dopiero jazda. Najwyraźniej producenci robią wszystko, aby kupować klocki z jednej firmy.

ArtS :)
 

Axl2000

New member
ArtS007 napisał:
Nie jesteś dziwny. Choć myślałem, że Technics ma dokładnie 430 mm. Ostatnio kupiłem Denona i ma 434 mm, nagrywarka Sony ma 430 i tak dalej można by wymieniać bez końca. Używam jeszcze Radmora, który ma 51 cm i to jest dopiero jazda. Najwyraźniej producenci robią wszystko, aby kupować klocki z jednej firmy.

ArtS :)

Wlasnie mi sie wydaje ze trasfil mi sie jakis niewymiarowy ten Technics bo moj znajomy ma caly komplet i maja 43cm....ech, teraz mam dylemat co zrobic, wlasnie kupic tego Marantza i nie ustawiac jedno na drugimna czy np. zejsc z sufitu i kupic z tej samej serii jakistam Ampli cyfrowy samsunga zeby tylko pasowalo optycznie :/ Chyba jednak marantz...przeboleje ten 1cm, a w przyplywie gotowki kupie dvd marantza :/
 

fazer58

Member
Bez reklam
Pewien problem z "klockami"audio

W Twoim przypadku pomoze stolarz. Jezeli zrobisz półki o szerokości troszke większej niż najszerszy klocek i wysokości takiej, jak poszczególne elementy audio,to wszystko pozornie sie wyrówna.Widzialem takie coś,fajnie wygląda,a i kolor możesz dać dowolny. Pozdrawiam
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Zajrzyj do mojej recenzji (tej o Azurze). Tam masz zdjęcie sprzętu o nieco różnych szerokościach. Nie jest tak źle.

ArtS :)
 
Do góry