Przejściówka S/PDIF na Optical

harvi

New member
Chcę kupić kino Panasonica SC-HT855 i ma ono tylko wejście optyczne, mój komputer z którego chciałbym oglądać filmy hd ma tylko wyjście S/PDIF. Czy dużo kosztują konwertery? google i allego znajdują mi same w odwrotną stronę... Czy duże są straty jakości przy takiej konwersji?
 

kazik

New member
drosophilia napisał:
pewnie, ze sie da, ale kup najpierw ta przejsciowke do ktorej podalem Ci link, a takze przewod optyczny.

Zaraz, zaraz nie wciskaj człowiekowi kitu ;) Jemu najprawdopodobniej chodzi o to że z jednej strony ma optyka (standardowy toslink) a z drugiej s/pdif na chinch. Ta przejsciówka to jest z optyka (toslink) na optyka (MD). Nie ma przejściówek ze światła na prąd (przynajmniej takich za 10zł), tu byłby potrzebny jakiś media converter jak jest np w sieciach komputerowych.
 

arsenal

Moderator
VIP
kazik napisał:
Zaraz, zaraz nie wciskaj człowiekowi kitu ;) Jemu najprawdopodobniej chodzi o to że z jednej strony ma optyka (standardowy toslink) a z drugiej s/pdif na chinch. Ta przejsciówka to jest z optyka (toslink) na optyka (MD). Nie ma przejściówek ze światła na prąd (przynajmniej takich za 10zł), tu byłby potrzebny jakiś media converter jak jest np w sieciach komputerowych.
Są kolego, są. I działają co mogę osobiście potwierdzić.
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=133530012
 

malinek

New member
Hmmm, a czy to dziala w obie strony?
Mam dekoder Cyfry z dyskiem i on ma coaxial out a kino domowe ma tylko optical.


NIEWAZNE :)
Jest takie samo urzadzonko w druga strone.

Dzieki
 
Ostatnia edycja:
Do góry