LCD czy tradycyjny kineskop

Franek

New member
Witam
czytam forum już dość długo, ale jakoś nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Co kupić LCD czy płaski kineskopowy, a może plazma?
Właśnie pada mi mój stary 21 calowy Thompson i czas zakupić coś nowego.
Sygnał mam z kabla UPC Kielce i pewnie niewiele się zmieni przez najbliższe lata. Telewizor służy mi głównie do oglądania telewizji, sporadycznie wideo (dopiero planuję zakup kina domowego wraz z nowym TV, ale raczej też będzie służyło głównie do muzyki, rzadziej DVD).
Sprzęt będzie usytuowany w pobliżu okna balkonowego, bokiem, oglądany jest w różnych porach dnia, chociaż najczęściej wieczorem i w nocy z odległości ok. 3m.
Prawdę mówiąc dotychczas Thompson mi odpowiadał i gdyby nie to, że pada nie miałbym dylematu, nie jestem "telemaniakiem".
Wiem, pewnie mi część doradzi, że jak mi pasowało to co miałem dotychczas, to po co zmieniać, kup taki sam. Ale duch czsu, nowe technologie itp. jednak kuszą.
Chciałbym się zmieścić w 4000 zł

Pozdrawiam
 

hojlo1

New member
Bez reklam
...reanimuj jednak Thomsona w serwisie (jak Ci odpowiada) i spokojnie czekaj na rozwój wydarzeń.
(niech się wszystko ustabilizuje... choćby z HDCP itp, gdzie juz cześć nabywców ma spore kłopoty....).

Ps - do analogowej TV dobry CRT nadal (czytaj = "na dzisiaj") niezastąpiony .;)
 
Ostatnia edycja:
Do góry