"POMOC" Chciałem się dowiedzieć jak to URZĄDZENIE Działa... A więc jęśli mam 1 Dekode

krzych1921

New member
Nie wiedziałem gdzie to napisać w jakim dziale .. tak więc zacznę może w tym. A zatem chciałbym zakupić Taki Produkt PRZEDŁUŻACZ SYGNAŁU PILOTA IR + AKCESORIA FV AG107 (2379568917) - z Alledrogo za 59 zł (na podczerwień).
Inaczej mówiąc Przedłużacz Pilota. A konkretniej Chciałem się dowiedzieć jak to URZĄDZENIE Działa... A więc jęśli mam 1 Dekoder z C+ , Chciałbym w jakiś sposób zrobić tak by za ścianą Obok oczywiście robiąc Wiertarką dziurę oglądać z Canal + Obraz na 2 TV , kupując także Rozdzielnik HDMI po którym jeden kabel pojdzie do 1 Tv do do 2 . To czy zakupując ten Przedłużacz Pilota mając na uwadze drugi Oryginalny Pilot od C+ w drugim Pokoju to czy Obraz z tego jedynego dekodera i korzystając własnie z tych produktów o którym mówiłem da się w jakiś sposób ogladac na 2 Tv Obraz Osobny ? Oczywiscie tutaj jest wszystko "robione" jak najmniejszym kosztem. Z góry Dziękuej za Odpowiedz i Pozdrawiam. Prosze o Konstruktywną Odpowiedz.
 
Do góry