Co mam kupic co polecacie ?? ponizej kilka modeli jakie biore pod uwage

djdolar

New member
lg 42pc1rv
lg 42pc3rv
lg 42pc1r
42px4r
ps-42e71h
lub moze lcd 42lc2r

prosze o pilna rade i to musze wybrac jeden wlasnie z tych konkretnych modeli
pomozecie ?? ;)

pozdrawiam i czekam na opinie
 

jarwisz

New member
Bez reklam
nikt Ci tak na 100% nie poradzi
tym bardziej że mieszasz plazmy i lcd

ja bym brał LCD - tylko może nie ten co podałeś a np. R71/r72

pozd
 

deejay2deejay

New member
Stary bierz 42 LC3R, dopiero co kupiłem i nie mogę się nacieszyć jakością obrazu, zajebiście odwzorowuje prawdziwe kolory (poczytaj o technologi na stronie LG). Ale pewnie kazdy nowy LG LCD bedzie odbierać podobnie. Mój brat ma Samsunga i testowałem go przed zakupem LG i nie polecam nikomu, brak jakichkolwiek opcji poprawiających jakość, producent wypuścił zwykły odbiornik lcd i to tyle. Kolory do bani widać pixelizacę ze zwykłych DVD, bardzo...bardzo miernie. kontrast ma 3000:1 i nie wiem po co, chwyt eklamowy, wali po oczach jak żarówa i nic nie da się za bardzo znim zrobić. LG opisywany ma 1600:1 ale jak on jest wykożystany - bajka. Wiem co pisze, zaufaj mi a bedziesz w niebo wzięty.

Swietnie widać z PC również dużo lepiej niż Samsung.
Ja bym się załamał gdybym kupił Samsunga a potem zobaczył na co stać LG 42LC3R. Teraz cena spadła = 5300pln. Brać i nie zastanawiać się.

LG w ogóle nie smuży ani nie rozmazuje a Samsung bardzo.
dodatkowo samsung przy zmienie sceny potrafi po pół sekundy zmienić poziom kontrasku (wkuża to)
Samsung ma 1 przewagę nad LG. Nie traci konrtastu pod kątem a LG tak, widać to na ciemnym tle. Olej to nie wpływa to na jakość absolutnie. Nr. 1
 
Ostatnia edycja:

wiktoor

New member
Czy może jeszcze ktoś dorzucić coś ciekawego do tego wątku.
Czy ktoś posiada:
LG 42 PC 1R
LG 42 LC 2R
lub Samsunga LE 40 R 72B i jest niezadowolany ze swojego zakupu.
A może to kwestja dobrego sygnału i każdy będzie odbierał OK.
 

jarwisz

New member
Bez reklam
i jest niezadowolany ze swojego zakupu.
A może to kwestja dobrego sygnału i każdy będzie odbierał OK.

oj - niezadowolony to się chyba nie odezwie - każdy co ktoś kupił to myśli że zakupił najlepsze co mógł

a propo LE 40 R 72B i 71 to to samo tylko inna obudowa i LG 42 LC2R to sa masowe produkcje.Idz do pierwszego lepszego sklepu i je porównaj.Sam wybierzesz.Ja się nie mogę wypowiedzieć gdyż nawet nie myślałem o ich zakupie.Po prostu uważam iż kupując na parę lat należy kupić najlepszą rzecz w danym momencie.A takim jest teraz Sharp.

pozd
 

wiktoor

New member
Ja się nie mogę wypowiedzieć gdyż nawet nie myślałem o ich zakupie.Po prostu uważam iż kupując na parę lat należy kupić najlepszą rzecz w danym momencie.A takim jest teraz Sharp.

Sharp jest bardzo dobry ale przy wielkości powyżej 37" to trochę za droga maszynka.
 

stereoman

New member
chcesz rady?
bardzo proszę

plazma Panasonic/ja mam 37''/ ty chcesz42''-model 42PV60
Wciąż nie mogę wyjść z podziwu,że mam tak zajefajny tv za takie małe pieniądze/cena z tendencją w dół/

Jest tu otwarty duuuuuuży temat o tym modelu,ludzie używają go już od pół roku.Ja nie widzę wad!
Jest to bardzo inteligentny tv:D;potrafi troszkę rozciągnąć obraz,aby logo stacji się schowało,albo przesunąć obraz trochę do góry,aby napisy lepiej pasowały-nie ma tematu powidoków,doskonały obraz.Wystarczy:)
Nie pożałujesz
pzdr
 
Do góry