Panasonic DMR-EH65 vs LG RH200 MH

Cancerus

New member
Witam

Stoje dokladnie przed takim samym wyborem i jestem w kropce

Bede wdzieczny za info na temat porownania tych dwoch nagrywarek

pozdrawiam, Cancerus
 

witekc

New member
Panasonic, w przeciwieństwie do LG, nie pozwala na kopiowanie DivXów z płyty na twardziela. Nie ma też chyba sortowania czy
grupowania nagrań, a na dysku 250 GB zmieścisz naprawdę baaaardzo dużo materiału i przekopywanie się przez niego może być
uciążliwe. Zwłaszcza jeśli nię będziesz sam korzystał ze sprzętu tylko z kimś jeszcze. Nie wiem jeszcze czy Panas pozwla na
jednoczesne nagrywanie jednego programu a odtwarzanie innego. Cena praktycznie jednakowa. Ja się skłaniam ku LG, ale decyzji
jeszcze nie podjąłem.
 

robertze

New member
LG wydaje się bardziej uniwersalne i na więcej pozwala , Panasonic troche lepszy obraz ...wybór zależy od tego czego oczekujesz ...
 

Stefano

New member
Panasonic vs LG

Witam -czy ktoś z was może ma nagrywarkę Pioneera dvr 645 H-s kupiłem ją ostatnio ,ale coś niechce wyświetlać mi napisów,przy odtwarzaniu divx., czy to się wpisuje jakieś kody czy co ? obraz jest super tylko te napisy?Czy ktoś może mi pomóc,bo w tej obłędnej instrukcji nic niemoge się doczytać ?-[a ma 210 stron].
 

adalberto

New member
LG RH 200MH a moze jednak HR 738

Troche z innej beczki .... do Samsunga LE32N71B lepszy bedzie samsung HR 738 czy moze jednak nagrodzony Oskarami LG ?
LG nie bedzie sie gryzlo z Samsungiem ?
 

sebas101

New member
Panasonic vs LG

Pytanie do Stefano.
Jak Ci się sprawuje Twój pionek? Jakie są czasy dostępu do nagrań na HDD i ile trwa włącznie nagrywania na dysku HDD ze stanu wyłączony?
 
Do góry