problem z projektorem

Gibs

New member
Witam posiadam projektor firmy BENQ model PB6210 jestem bardzo zadowolony z zakupu lecz jedna rzecz mnie denerwuje czasami jak wlaczam go i mam podlaczona PS2 do niego kablem 1 chinch (video) wylancza sie sam czyli bez ostygniecia lampy, Ci ktorzy maja jakies pojecie na temat projektorow wiedza ze z projektorem jak z jajkiem wiec wylaczenie owej zabawki trwa u mnie okolo 2 min bo jest proces chlodzenia lampy. Czyli wlaczam PS2 potem projektor obraz z logiem BENQ z projektora robi sie jasniejszy loading dochodzi do konca i wyszukuje sygnalu (nie moge wtedy zmienic nic np przycieskiem SOURCE) i sie automatycznie wylancza, gdy wszytsko jest ok wyglada to tak obraz robi sie jasniejszy loading dochodzi do konca i wskakuje obraz z PS2 i moge przelaczyc SOURCE-m np na obraz z PC lub kina domowego. Nie jest tak zawsze jak mowilem ale chcialbym zapobiec takiemu zachowaniu czy moze ktos mi pomoc?? PS2 mam z dyskiem moze przez to jakies komplikacje sa?? Bo grajac na PS2 z HD poprzez HD Loader nie da sie zrestartowac tylko wylaczyc, moze winna softu? Dzieki z gory za pomoc ktora licze ze uzyskam pozdrawiam Łukasz
 

joowisz

New member
Problem z Projektorem ASK C10c

Witam serdecznie!!!

Od jakiegoś czasu jestem uzytkownikiem Projektora ASK C105.
Jak narazie do tej pory działał bez zarzutów, jednakże od dziś:-x:-x no właśnie .... poszło coś nei tak!

A mianowicie mam poważne poroblemy z jego włączeniem, po prostu nei reaguje na moje polecenia. Tak więc w ogóle się nei włącza!!!
A jesli już się włączy to oczywiście kiedy On chce, czyli sam się włącza!
A jak już pochodzi kilka minut to sam się ON wyłącza!

Nie ukrywam iz jestem u granic wytrzymałości, gdyż ile mozna takie cós znosić??
Pragnę tylko zauwazyc iż dioda ALARM pod przyciskiem ON miga na czerwono.
Tak wiec jeste jakiś problem, tylko jaki?
Spoglądałem w instrukcję i widze iż jak się takowa ikona świeci cały czas to trzeba lampę wymienić, ale jak już pisałem- u mnie ona po prostu miga.
Mało tego- nie tak dawano jak wczoraj działał jak błyskawica i wiem dokladnie iż lampa ma wypalone 290 godzin.

Zdaję sobie sprawę, iż będe zmuszony oddac go do serwisu, lecz pytanie gdzie?

Tak więc mam do was kochani prośbę.
Czy ktoś może z was miał podobne problemy, czy mozna jakoś na to poradzić? A jeśli Projektor wymaga naprawy serwisowej to prosze podpowiedzcie mi, gdzie znajde dobrego serwisanta w woj. Kujawsko - Pomorskim:blagam::blagam::blagam:

Tak więc po tzrykroć :blagam::blagam::blagam:

Pozdrawiam i zycze miłego dnia!
 
Do góry