Jaki rodzaj telewizora posiadasz?

Jaki rodzaj telewizora posiadasz?


  • Total voters
    0

pinky

New member
atylna projekcja

A ja mam juz 5lat SONY KDS 55" FULL HD i możecie tylko pomarzyc o jakości kinowej w swoich LCD lub plazmach.Wiem co mówie bo widzę miny sąsiadów jak do mnie przychodzą
 

pol_s

New member
Posiadam 50v20 od przeszło roku, nic nie buczy, obraz żyleta na hd i sd. Jestem zadowolony.
Jedynym problemem w tym modelu była kombinacja z aktywacją dvb-c.
Pozdrawiam. :D
 

klimad

New member
Skromnie powiem Panasonic TX- P42U30E sprawuje się super nie mogę tylko sprawdzić ile przepracował godzin w sklepie w menu serwisowym tego nie ma :(
 

klimad

New member
Dzięki po wysłaniu posta udało mi się do tego menu wejść ale jeszacze raz dzięki
po sprawdzeniu wyszło mi iż mój TV pracował 424h w sklepie więc nie jest tak źle to jakieś 36 dni .
 

Wołek 1967

New member
Grundig

Posiadam dwa sześcioletnie kineskopowe tv Grundig 21" 50hz i 29" 100hz i jestem zadowolony na razie ,,zero" awarii ,kolorki super ,ale pomału mam zamiar zmienić na lcd,led ? może plazmę? sam nie wiem,czym więcej czytam to ,,sam nie wiem czego chcę".Może znowu Grundig?
 

AWGUST72

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja mam juz 5lat SONY KDS 55" FULL HD i możecie tylko pomarzyc o jakości kinowej w swoich LCD lub plazmach.Wiem co mówie bo widzę miny sąsiadów jak do mnie przychodzą

Fajne to były telewizory, sam miałem 44 calowego tylnoprojektowca m-ki LG .
Ale z ta jakością kinowa do obecnych lcd, ledów czy plazm to nie przesadzaj.
Tylna projekcja to zupełnie inna bajka i nijak ma się do dzisiejszych technologii..
 

HubiiDubii

New member
U mnie są dwa TV i trzy rodzaje technologi; w sypialni LCD, a w salonie PDP wraz z DLP, szczegóły w sygnaturze :eek:k:

PS. Patrząc na dotychczasowe wyniki ankiety wydaje mi się że plazmy nie mają się tak źle jak by mogło to wyglądać na sklepowych półkach :p
 
Ostatnia edycja:

Damixsat

New member
Od jakiegoś czasu jestem szczęśliwym posiadaczem 46 calowego Samsunga LE46A551 z Full Hd i póki co obraz jest dla mnie rewelacyjny,szczególnie kanałów HD.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A ja mam juz 5lat SONY KDS 55" FULL HD i możecie tylko pomarzyc o jakości kinowej w swoich LCD lub plazmach.Wiem co mówie bo widzę miny sąsiadów jak do mnie przychodzą

Ja nie marze, nigdy do mnie ta technologia nie przemawiala, specyficznie swiecacy, slabe katy pionowe brr, no ale kazdy lubi co innego.
 
Ostatnia edycja:

durius

New member
A ja ogólnie mam bzika na punkcie TV.Mam Philipsa 32 Ambilight.póżniej Samsunga 40" Led'A,Mam jeszcze Philipsa z wielką dupą (waży chyba 70 Kg) tzw.pixel plus no i Lg ,jeden 19",drugi 23".A teraz chce kupić albo Samsunga 55ES8000 lub LG 55lw860.Ale najlepsze jaja są z Philipsem(więcej nie kupie nic tej firmy) 32 Ambilight.Jak jest na czuwaniu to sam się potrafi włączać.Takie są z nim jaja.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
^^^
Jak Ty masz bzika, to jak "tvholizm". Wszystkie technologie goscily u mnie, od wypasionych crt 29" trinitronow jeszcze 50hz, potem plaski, nastepnie 100hz itd. po kolei pdp/ldc/led i tak do dzisiaj, z tym
ze zawsze mam niedosyc z przekatna i zawsze jest malo, ale przyjdzie dzien na 80" a widze ze juz mozna kupic takiego Sharpa :D
 
Do góry