sygnał cyfrowy Astr

wiktoor

New member
Z wiadomości na forum wynika, że poziam sygnału w kablówce jest różny. Czy sygnał cyfrowy w Aster załatwi sprawę i obraz ekranie plazmy będzie OK
 

jax

New member
Ja mam kablówke Aster i dekoder cyfowy Aster do Canal+ i Hbo. Poziom kablówki oceniam jako dobry na plazmie z 3,5m obraz jest super. Włącznie dekodera na hbo i canal plus polepsza sporo jakosc obrazu, rowniez tych zdublowanych kanałow.
 

wiktoor

New member
jax napisał:
Ja mam kablówke Aster i dekoder cyfowy Aster do Canal+ i Hbo. Poziom kablówki oceniam jako dobry na plazmie z 3,5m obraz jest super. Włącznie dekodera na hbo i canal plus polepsza sporo jakosc obrazu, rowniez tych zdublowanych kanałow.

Dzięki za info.
PS. Jaką plazmą cieszysz swoje oczy ?
 

arsenal

Moderator
VIP
jax napisał:
Ja mam kablówke Aster i dekoder cyfowy Aster do Canal+ i Hbo. Poziom kablówki oceniam jako dobry na plazmie z 3,5m obraz jest super. Włącznie dekodera na hbo i canal plus polepsza sporo jakosc obrazu, rowniez tych zdublowanych kanałow.
Ja mam pytanie odnośnie HBO. Czy jakość obrazu z cyfowego kabla jest tak samo kiepska jak na Cyfrze+ czy lepsza nawet od Canal+. Jestem prawie pewny, że lepsza ale wolę się upewnić.
 

jax

New member
PS. Jaką plazmą cieszysz swoje oczy ?

LG 42PC1R opisywany i porównywany w innym wątku

Ja mam pytanie odnośnie HBO. Czy jakość obrazu z cyfowego kabla jest tak samo kiepska jak na Cyfrze+ czy lepsza nawet od Canal+. Jestem prawie pewny, że lepsza ale wolę się upewnić.

Cyfre+ na philipku mialem kilka lat ale przy crt29", teraz przy plazmie mam juz Astera. Jakość obrazu na HBO jest bardzo dobra.
 
Do góry