HDTV z PC na LCD 37"

TiNiO

Member
Chciał bym zacząc cieszyć się filmami HDTV na moim TV LCD JVC 37s60 , w tym celu dopuki nie ma odtwarzaczy Blue Ray chciał bym podłączyc mój TV do Kompa, mam karte graficzną Radeon 9600 Pro wszystko połaczone kablem (SVHS+m.jack na Euro długość 10 metrów) i wszystko było by wporządku gdyby nie to ze Media Center ( program dołaczonydo sterowników w którym jest obsługa TV w kartach ATI ) nie chce mi działac :( jak klikam na ikonke odpalenia programu to nie ma zadnej reakcji :( , co mam z tym zrobic moze ktoś mial to samo ? Apropo połaczoenia to wiem ze bosko nie bedzie i bede tylko udawała ze oglądam HDTV :) ale to tylko chwilowe rozwiązanie przez któe dziś zaspałem do pracy bo siedziałem nad tym do 4 nad ranem :D , moze polecicie mi jakiś inny sposób połaczenia ? moze VGA ? a moze HDMI<->DVI (ale te rozwiązanie zabije mnei cenowo) . Prosze o pomoc.
 

Piopio

New member
Najlepiej HDMI<->DVI , a jak za drogo to VGA - obraz będzie w natywnej rozdzielczośći telewizora. SVHS nie obsługuje HDTV.
Drogi kolego, podłączając TV LCD do kompa uzyskujemy normalny monitor LCD. Czyli jakość jest świetna. Filmy HDTV są odtwarzane jak z odtwarzacza HD. Testowałem filmiki DIVX - porównywałem Samsunga HD-850 i kompa - nie ma żadnych różnić w obrazie. A za to obraz z kompa można dowolnie formatować :D.

pzdr
 

TiNiO

Member
Znalażłem na Allegro kabel DVI<->HDMI za 130 zł 15 metrów taką cene jeszcze przezyje tak więc kupuje ten zestawik (dopiero co po remoncie pozbyłem sie kabli na podłodze ;/ a tu znowu sie zaczyna kombinatorka ;) przewieszki i tym podobne akcje :p bo tak wogóle to komp stoji w pokoju obok ;D
 
Do góry