Projektor dla HDV

BieliK

New member
Witam,
mam pytanko w takiej kwestii:
chcę zakupić kamerkę do formatu HDV, która ma przekazywać materiał filmowy w czasie rzeczywistym na projektor multimedialny.

1. Pytanie to jaki projektor jest do tego odpowiedni ? :confused:

2. Czy wystarczy zwykły projektor o standardowych rozdzielczościach [np. 1024x768] czy musi to być projektor w standardzie HDV ? :rolleyes:

P.S.
Kamerka ta ma mieć standard HDV 1080i
 

Ru$lan

New member
Nie do końca się zgodzę. Czołówke stanowią modele Panasonic AE900; Hitachi TX-200 i Sanyo Z-4. ( oczywiście czołówkę budżetową, tj. w cenie ok 7 tys. zł, za projektor Full Hd zapłacisz dużo więcej )
 

Jussi

New member
Bez reklam
greto czy masz ta 700 ? czy mozesz porobic jakies fotki jak to wyglada w praktyce? jakiego ekranu uzywasz do proekcji i jak sie sprawuje jasnosc? jaka ocene bys dal od 1 do 10 ?

pozdrawiam
 

rudolf

Member
W przypadku jasności poniżej 1200Ansi praktycznie pokój musi być zaciemniony. Ja polecam projektory DLP które ostatnio zdecydowanie staniały.
Polecam Optoma HD72i.-cena ok. 1600USD
Efekt teczy to w projektorach DLP tej klasy to przeszłość.
 

Deimos

Banned
gregto vbmenu_register("postmenu_31490", true);
Junior Member

Zarejestrowany: Mar 2006
Posty: 20
reputation_pos.gif



icon1.gif

A ja polecam Panasa PT AE 700 -jest starszy niż 900, ale dostępny i tańszy.


Witaj, ja osobiście po przeczytaniu testu w kinie domowym o Panasonicu 700 wybrałem model niższy 500 (zebrał lepsze oceny za obraz) i nie żałuje ( a użytkuje go od dwóch lat), ale na dzień dzisiejszy warto brać 900.
Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

hdfan

New member
rudolf napisał:
W przypadku jasności poniżej 1200Ansi praktycznie pokój musi być zaciemniony. Ja polecam projektory DLP które ostatnio zdecydowanie staniały.
Polecam Optoma HD72i.-cena ok. 1600USD
Efekt teczy to w projektorach DLP tej klasy to przeszłość.
a gdzie go mozna dostac za 1600$ bo w polskich sklepach cos kolo 10 tys kosztuje
 
Do góry