Ghost In The Shell

xroma

New member
Polecam w/w filmik. Jest to serial since fiction który zainspirował Wachowskich. ( tych od Matrixa :) )
Polecam przede wszystkim ze względu na jakość.
" Obraz panoramiczny przygotowany bezposrednio z mastera HDTV "

Kupiłem na próbę i z pewnoscią kupię cały serial. Nie jestem fanem Mangi ale jakośc robi wrazenie. Polecam - pierwszy numer tylko 9,90. Dostępne ze specjalnym wydaniem magazynu Kino Domowe oraz na www.kinodomowe.idg.pl/ghost
 

arsenal

Moderator
VIP
Najpierw trzeba zacząć od pełnometrażowej wersji GITS. Była niedawno wydana przez IDG. Film wspaniały. No i jeszcze AKIRA. Pozycja obowiązkowa.
Manga to japońskie komiksy, filmy to Anime. tak dla porządku.
 

ein

New member
Tez polecam

Bez zastrzezen co do jakosci (widac ze master hd byl podstawa). Solidna robota wydawcy sie klania. Dodatkowo w komplecie mozna nabyc box-a dla calej serii. Wywiad z tworca ok, choc nieco zbyt lakoniczny i krotki, ale ogolnie fajnie ze sa jakies dodatki (dodatkowo streszczenia odcinkow i info nt glownych postaci). Cene kompletu (139zł - to ponad 10 godzin oglądania a jak już wspomniłem, wydawca a propo jakości odwalił kawał dobrej roboty) bardzo atrakcyjna. Nawet dla kogoś nie lubiącego anime - warto, bo że tak powiem w dość spektakularny sposób pokazuje możliwości dużego płaskiego ekranu :) Po prostu ładna demonstracja jakości (tak jak dema HD z netu)
 
Do góry