Harman i jego inne marki

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowości Harmana

DVD47_male.jpg


DVD47 to najbardziej zaawansowany odtwarzacz DVD marki Harman Kardon, zapewniający jakość, która zadowoli zarówno audiofila, jak i wideofila. Jeśli chodzi o obraz, zaawansowane przetwarzanie podnosi jakość sygnału do 720p lub 1080i przez gniazdo HDMI, istnieje także możliwość odtwarzania formatu JPEG i Kodak® Picture CD™. Krytyczni słuchacze docenią wierność brzmienia DVD-Audio i SACD, a także skompresowanych plików MP3 i WMA. Urządzenie wyposażono w przetworniki C/A Wolfson 24bit/192kHZ DVD 47 to dźwięk i obraz w każdej kombinacji, w najwyższej możliwie rozdzielczości. Cena DVD 47 wynosi 1999 zł.
 

solfa

New member
Bez reklam
harman

czy bedzie chodzilo to dvd jesli przywioze go sobie z usa-chodzi mi o system-(jest tansze o polowe)
pozdrawiam
 

MRJ

New member
A mam takie oto pytanie: skoro potrafi podnieść jakość do 720p, to jak?
Czy wszystkie płyty, czy też jak to przeczytałem np. w samsungu: jedynie płyty oryginalne. I z tymi oryginalnymi był kłopot, bo w sklepie Euro okazało się że nie skaluje ani jednej (znaczy wszystkie piraty?) :)))
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Jest ich wiele odmian, każdy producent ukrywa programy do jej obsługi.
Jak sie pojawią za kilka dni to będziemy wiedzieć jak im to wychodzi. Patrząc na Denona, Yamahe, Panasonica wychodzi dość dobrze.
 
Do góry