Projektor Ally

Banan

New member
Witam

Jestem zainteresowany projektorem Ally. Z tego co udało mi sie wyczytac w internecie są rozprowadzane jego 2 wersje - podobno wersja z literka B jest lepsza. znalazłem dwa fora na których był poruszany temat niemniej chciałbym zasięgnąc opinii tutaj - na jednym forum były same "słodzenia" na temat tego projektora wyczytałem tez że admin kasował posty z negatywnymi zdaniami - nie o to przeciez chodzi skolei na drugim "ostro jechali" po tym projektorku.
Czy za taka cene warto kupowac w/w projektor jakie sa jego wady i zalety.
Prosze o odpowiedzi
POZDRAWIAM
 

apollo32

New member
Akurat w temacie projektorow troszke przegladalem ostatnio sam zreszta kupilem panasonica pt ae700 Akurat Allego nie bralem pod uwage, nie wim czemu wybrales akurat ta firme, ja osobiscie procz panasonica polecalbym ci sanyo z3 lub z4 lub HP 7122 zywotnosc lampy 8000 tys godzin matryca hd
 

apollo32

New member
Wlasnie przegladalem opis proektora Ally i na allegro kosztuje okolo 2400,i ma wbudowany tuner telewizyjny. Moim zdaniem jezeli nie interesuje cie sygnal HD to bedzie dobry wybor,tani projektor na tanie lampy. Ja bym jednak dolozyl 600 i kupil tego HP 7122 8000 tysiecy godzin starczy ci na pare latek, a przede wszystkim masz matryce HD czyli bedziesz mogl cieszyc sie filmami w wysokiej rozdzielczosci. zrobisz jak uwazasz...:)
 

apollo32

New member
Aha zapomnialem dodac ze Ally nie ma wejscia component ani dvi hdmi co moim zdaniem wyklucza go z powazniejszych zastosowan..:)
 
Do góry