Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
R
wkoncu sie doczekalem i przybyla:)okazalo sie ze to kawal grzmota i trzeba bylo zmienic szafke eksmitowac smoka z jego miejsca wypruc wszystkie kable no i poskladac to od nowa:)ale oplacalo sie jestem bardzo zadowolony z tego jak gra choc pewnie jeszcze nie odkrylem polowy mozliwosci.
 
R
a to kilka fotek:)
 

Attachments

  • STA70035.jpg
    STA70035.jpg
    700,4 KB · Wyś: 89
  • STA70045.jpg
    STA70045.jpg
    369 KB · Wyś: 74
  • STA70048.jpg
    STA70048.jpg
    566,5 KB · Wyś: 72
  • STA70053.jpg
    STA70053.jpg
    576,9 KB · Wyś: 77
  • STA70069.jpg
    STA70069.jpg
    513,8 KB · Wyś: 76
R
jak dla mnie to gra mega fajnie i tak przez glowe mi przeszlo ze juz nic nie bede zmienial
 
jak dla mnie to gra mega fajnie i tak przez glowe mi przeszlo ze juz nic nie bede zmienial

No to Kolego szacun z połączenia Yamahy z klipschem widać ze lubisz słuchać ostro...:) fajnie jakbyś zrobił fotke tak aby fronty też było widać bo tak poza jednym wielkim rozpierd.......m i plątaniną kabli to nic nie widać.... :-(
 
Ostatnia edycja:
R
to czarne teczki:)reszta imion niewidoczna z a kolumna:p taz ze uwazajcie mam teczke na kazdego:)
 
R
zdecydowanie nie.a powiem wiecej lubie ostra muze.ktos byl moze na koncercie w wawie 16stego na manowar
 
Z racji tego że żona zmienia wystrój części pomieszczenia w którym stoją surroundy i wszystko będzie w kolorze białym - wymierzyłem i zleciłem wykonanie standów pod moje monitory. Narazie są BX2 ale w tym roku zagoszczą na standach monitorki w kolorze white high gloss - co do firmy zdecyduje po odsłuchach. Do standów mają dotrzeć jeszcze kolce i podkładki i będzie komplet. Jak wam się podoba?
DSC_2045.jpg
DSC_2046.jpg
 
Do góry