Nasze zestawy (wątek zbiorczy)

Witam !

Moze bysmy powrzucali troszke fotek prezentujacych nasze zestawy? Nie chodzi mi tutaj zupelnie o jakies samochwalstwo. Czysta ciekawosc , niech kazdy zaprezentuje poprostu swoj sposob ustawienia, rozmieszczenia poszczegolnych elementow. Moze ktos bedzie mogl sobie cos od nas zciagnac? Moze ktos moze pokazac jakies ciekawe rozwiazanie?
 
Szafka pod sprzęt była robiona na zamówienie, jest to stand + szuflada otwierana i wysuwna na dotyk, wszystko lakierowane w białym lakierze w wysokim połysku. Oba elementy nie są połączone na stałe. Każdy można postawić osobno. Oba elementy ważą tyle co jeden stand granitowy pod kolumnę ok.20kg.


Chodziło mi o to aby sprzęt i szafka nie blokowały ekranu projekcyjnego, który będzie zjeżdżał od góry. Aktualnie od sufitu do powierzchni szafki jest 2,1m.
 
tak, ale u mnie przekierowuje nadal do miniatury, ale i na miniaturach widać ze jest ładnie ;)
Jeśli używasz jakiegoś hosta, to musisz uważać który link wklejasz, niektóre to miniatury, inne to właściwe foty.
Można już dodawać fotki bezpośrednio z dysku.
 
Ostatnia edycja:
Bipo, wyszło bardzo elegancko aż się miło patrzy. Również co raz częściej myślę aby obecną szklaną szafkę wymienić na jakiś fajny mebelek w wysokim połysku.
 
Bipo, rewelacyjnie prezentuje się Twój zestaw. Elegancki i przemyślany w każdym calu.
Z pewnością będzie inspiracją dla niejednego Forumowicza 8)
 
Szczególnie jak sie jest fanem remixów:) Nie wiem jaka jest czułość takiego odtwarzacza BD?, ale ostatnio jak grało mi CD to wystarczyło że przesunąłem odtwarzacz, a już mi utwór się zaciął. Uważam że to nie jest dobry pomysł.
 
Mała metamorfoza, już bez dwóch segmentów cd i dvd, pokazuje jeszcze wstępne ustawienie tylnych kolumn. Już w tym tygodniu mam nadzieję będzie nowy centralny w końcu na środku pod tv.
 

Attachments

  • DSC_0192.JPG
    DSC_0192.JPG
    402,2 KB · Wyś: 159
  • DSC_0194.JPG
    DSC_0194.JPG
    229,2 KB · Wyś: 138
To jest male mieszkanko, czy tak sobie wygospodarowales miejsce na KD?
Z tego co widze, to na srodku stoi stoł? Jak to faktycznie wyglada?
 
Sugestia cenna, już BR został postawiony obok centralnego głośnika...;-) Dzięki panowie, o to właśnie chodzi w tej zabawie...Pozdrawiam serdecznie.
 
To jest male mieszkanko, czy tak sobie wygospodarowales miejsce na KD?
Z tego co widze, to na srodku stoi stoł? Jak to faktycznie wyglada?

Tak pokój w którym jest kino ma 24 m2, jedna część jest wygospodarowana na kino i stoi tam stół bo na kanapę jest zbyt mało miejsca. Nie mam innej możliwości niestety. Radzę sobie jak tylko mogę i chwytam się różnych opcji nogami i nie tylko hehe ta jest niestety najlepsza przestrzennie.
Doradź mi kolego zanim kupiłem centera lepiej od serii czyli YAMAHA NS-C444 czy może Klipsch C-20 z tym że ten drugi wygląda moim zdaniem nie ciekawie...
 
Czyli przyjemne z pozytecznym, obiadek przy stole i kino za jednym razem.
Mozna i tak ;)
Co do centrala, to oczywiscie od serii.
 
Czyli przyjemne z pozytecznym, obiadek przy stole i kino za jednym razem.
Mozna i tak ;)
Co do centrala, to oczywiscie od serii.

Tak właśnie zrobie, kupie od serii. Z tym obiadkiem masz racje tak właśnie to wygląda. Chciałbym w miejscu tego stołu dwie leżanki i byłbym zadowolony bardzo ale tu się robią ALE. Pierwsze, to jest pokój z aneksem kuchennym i nie ma innego miejsca na komfortowe zjedzenie obiadu, dla mnie jest on nie potrzebny ale jest tu kolejne ALE: BABA, ona nie wyobraża sobie domu bez stołu, bo przyjdą goście będzie wigilia itp... Nie mam ochoty dyskutować na ten temat... ;-)
 
Mała metamorfoza, już bez dwóch segmentów cd i dvd, pokazuje jeszcze wstępne ustawienie tylnych kolumn. Już w tym tygodniu mam nadzieję będzie nowy centralny w końcu na środku pod tv.

Takie fajne kolumny... a ten kwiatek to prawdziwy? Aż "mi się serce kraje", a może tak ostro grasz, że on dociska by nie wyszła na środek pokoju?
A tak już serio to mam podobny ból, też zestaw w narożniku małego saloniku. Tyle, że ja przedłużyłem sobie trochę narożnik konstrukcją zabudowy na kable i inny osprzęt, ale przestrzegam przed jednym - mianowicie aż się prosi o wystawienie kolumn ociupinkę do przodu, tylko że to rodzi niebezpieczeństwo ingerencji w ciąg komunikacyjny i zahaczenia prawej kolumny przy przechodzeniu. Ja tak kiedyś miałem i po potrąceniu kolumna chciała udowodnić istnienie grawitacji. Na szczęście podstawiłem nogę w celu amortyzacji ( ma się refleks ) ... skończyło się otarciem skóry na piszczelu, stłuczeniem wszystkich palców stopy, raną dużego palca i wielkim bólem i opuchlizną, no i miesiącem kalectwa i kuśtykania... ALE KOLUMNIE NIC SIĘ NIE STAŁO.
 
Do góry