Samsung A200 prawda czy bajki?

Marecki

New member
Witam.
1. Wczoraj przedstawiciel canal + przekonywal mnie , ze ponoc na tym dekoderze cyfromy obraz jest o niebo lepszy na plazmie i LCD, ciekaw jestem czy to prawda .
2. Znace moze jakas strone gdzie ten dekoder jest dokladnie opisany bo z tego co przegladam w necie to sa o nim tylko same ogolniki.
 

arsenal

Moderator
VIP
O niebo to może nie, ale rożnica może być ogromna jeśli masz Philipsa DSB3010, bardzo duża jeśli masz Mediasata i duża gdy masz Philipsa 6010. Niewielka w porównaniu do inych markowych tunerów. Zwłaszcza podłączając Samsunga componentem. Sprawdzone osobiście.
Jeśli cena Samsunga jest dla ciebie za wysoka proponuję Fergusona DF-9000PVR. Ma twardy dysk 80gb, slot UCAS( karta C+ działa), i w nowym sofcie jest sygnał component na złączu scart. Cena ok.750pln. Samsung ok. 650. Treba wtedy jeszcze doliczyć kupno modułu do C+. Wybór należy jednak do ciebie.
 

Rondel

New member
arsenal napisał:
O niebo to może nie, ale rożnica może być ogromna jeśli masz Philipsa DSB3010, bardzo duża jeśli masz Mediasata i duża gdy masz Philipsa 6010. Niewielka w porównaniu do inych markowych tunerów. Zwłaszcza podłączając Samsunga componentem. Sprawdzone osobiście.
Jeśli cena Samsunga jest dla ciebie za wysoka proponuję Fergusona DF-9000PVR. Ma twardy dysk 80gb, slot UCAS( karta C+ działa), i w nowym sofcie jest sygnał component na złączu scart. Cena ok.750pln. Samsung ok. 650. Treba wtedy jeszcze doliczyć kupno modułu do C+. Wybór należy jednak do ciebie.
Witam!
Prawda jest taka,że SAMSUNG DSB200 A Ci jest w tej chwili jedynym tunerem z typowym gniazdem Component.Można go dostać za 639,- na www.profan.pl.
Moduł dostępu Aston Crypt 2.09 za około 389,-.
Z Fergusonem jest taka historia, że wykonanie pozostawia czasem wiele do życzenia...,poza tym posiada moduł Conax, który ma czasem jakieś dziwne zachowania( wiesza się).
Samsung w/g mnie jest bardzo przyzwoitym tunerem.Polecam!!!
Pozdro
 

arsenal

Moderator
VIP
Component ma też Samsung DSB-A300W. Z kupnem kabla SCART-component nie ma większych problemów.
Ferguson nie ma modułu Conax, tylko uniwersalny i nie wiesza się.
 

Matiu

New member
Wiatm,

mam kilka uwag

Sprzęt nie jest zły, ale połączenie bezpośrednie z LCD nie wychodzi za dobrze, Aston z Cyfrą sie wiesza !!!!! Viacess chodzi, ale reakcja jak dla mnie jest za wolna !! ( do tego S.View zaiwsili do 1-04-06)
Dzwięk jest ok - poszedł do AV przez optyka.
 
Do góry