TS na DVD

KiVash

New member
Technisat LCD TV 32" z 5x Tuner 2xHDMI

Orietuje sie ktos jak mozna puscic pliki HDTV przez "zwykłe" DVD tzn TS?

pozdro.
 

TheMichal

New member
LCD "32 - Philips ? Panasonic ? JVC ?

przyłączam się do pytania. Na DVD z kina domowego Sony DAV SR-4W jak nagrywam plik z formacie mpeg na płytkę DVD-RW piszę, że nie można odczytać pliku. Jak można to nagrać, żeby działało ?
 

paco29

New member
TheMichal napisał:
przyłączam się do pytania. Na DVD z kina domowego Sony DAV SR-4W jak nagrywam plik z formacie mpeg na płytkę DVD-RW piszę, że nie można odczytać pliku. Jak można to nagrać, żeby działało ?

Też miałem z tym problem, nawet zadałem pytanie na forum niestety nikt nie raczył odpowiedzieć, więc poradziłem sobie sam.

Potrzebujesz Nero Vision 4 ja na takim przerabiam, nie wiem jak sobie radzą starsze wersje więc tą proponuje.

Możesz też spróbować sony Vegas ale tym jeszcze sie nie bawiłem.
 

TheMichal

New member
paco29 napisał:
TheMichal napisał:
przyłączam się do pytania. Na DVD z kina domowego Sony DAV SR-4W jak nagrywam plik z formacie mpeg na płytkę DVD-RW piszę, że nie można odczytać pliku. Jak można to nagrać, żeby działało ?

Też miałem z tym problem, nawet zadałem pytanie na forum niestety nikt nie raczył odpowiedzieć, więc poradziłem sobie sam.

Potrzebujesz Nero Vision 4 ja na takim przerabiam, nie wiem jak sobie radzą starsze wersje więc tą proponuje.

Możesz też spróbować sony Vegas ale tym jeszcze sie nie bawiłem.

dzięki za info, jutro się tym pobawię...
 

paco29

New member
dzięki za info, jutro się tym pobawię...[/quote]

pamietaj że obraz bedzie daleki od HDTV bo rozdzielczosc po konwersji to PAL lub NTSC czyli taka jaką przyjmie zwykłe DVD
Rozumiem że o to Ci chodzi.
Bo jeśli nie to pozostaje Ci to co napisał janunio do pełni szczęścia
 

Mateusz2908

New member
Ja także przyłączam sie do pytania i chciałbym zapytać jak mam podłączyć PC do LCD samsung r72b zeby był jak najlepszy obraz i dźwięk. Mam karte graficzna radeona sapphire x800 gto fireblade a karte dźwiękową mam zintegrowana
 
Do góry