Czy ktos moze uzyczyc mi napisow do kilku filmow HD?

Jussi

New member
Bez reklam
Co myślicie o tym???

Witam. Posiadam kilka filmow HD i chcialbym zaopatrzec sie w napisy do nich (obojetne czy tzt czy srt czy inne) Chcialem pokazac je znajomym a maloktory z nich umie na tyle angielski aby ogladac film bez napisow. Poniewaz samemu posiadam laptopa ktory dzieki Bogu odtwarza filmy HD, ale tylko w VLC playerze, a tam ciezko z wyswietlaniem napisow, wiec nie mam jak znalezc odpowiednich wersji (bo nie mam jak sprawdzic). Stad moja prosba do was. Oto filmy do ktorych potrzebuje napisy, jesli ktos mialby prosze dajcie znac na PW badz maila jussi@konto.pl:

-resident.evil.apocalypse.1080i.dd5.1.hdtv.nfn
-lord.of.the.rings.fotr.EE.part.A.1080p.dts.hdtv.Seething
-alien.vs.predator.1080i.dd5.1.hdtv.nfn.ts
-Terminator.III.Rise.of.the.Machines.2003.HDTV.720p.Wm9.Ac3
-The.Matrix.1999.1080i.HDTV.HDL
-Troy 2004 Hdtv 1080I (na 3dvd)

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.
Pozdrawiam
 

stereoman

New member
Płytka o pojemności 100Gb!!!!!! Podaje link

przepraszam za głupie pytanie,ale czym się różnią napisy do filmów hd od tych nie-hd :?
jeśli niczym, to pozostaje tylko odwiedzić stronę napisy.org
:)
 

Jussi

New member
Bez reklam
Gdyby to bylo takie latwe nie zawracalbym glowy. Filmy maja rozne wspolczynniki fps, rozne dlugosci itp. Dlatego jak pewnie zauwazyles do jednego tytulu jest zawsze wiele napisow bo wiele grup wydaje rozne edycje. Ja niestety nie moge probowac ktore pasuja bo moge uzywac tylko VLC playera a tam funkcja odtwarzania napisow jest dosyc niedobracowana. Dlatego prosze o pomoc innych.

Pozdrawiam
 

Jussi

New member
Bez reklam
Dziekuje bardzo za pomoc Darka53 i Adama. Podarowali mi napisy do Terminatora 3. Czekam na wiecej :)

Pozdrawiam
 
Do góry