Sharp DH 77 czy plzam G10 panasonica?

robo55

New member
Po przeczytaniu setek, tysięcy postów jestem głupszy niż na początku. Trzeba w końcu podjąć jakąś decyzję. Koniec końców wybrałem te dwa modele. Technologie różne, ale jednak zostanę przy tych dwóch chyba. I teraz tak:

Jeśli chodzi o oglądanie tv:

Pokój - 3,5 x 6,5
oglądanie z foteli to 2 metry z sofy 3 metry
obraz - tylko cyfra i polsta (tuner gosat), ewentualnie ps3 i blue ray. Dużo sportu.
światło - duże okno na południowej ścianie przeszkadzające nie co ale są zaluzje. Oglądam raczej i tak tylko popołudniu i wieczorem.

W domu posiadam 42 cale plazme samsunga c7h, która pójdzie do sypialni. Na plazme pgólnie nie narzekam chociaż zauważam że obraz czasami lekko drga. No i mimo wszystko w tym modelu sprzed 3 lat lekko smuży mimo , że plazma takie moje wrażenie przynajmniej. O lcd pomyślałem bo zamierzam kupic też ps3. No i najważniejsze wczoraj byłem w saturnie oglądałem co prawda nie blisko siebie, ale obraz z komputera lecący bardziej podobał mi się na lcd. Oprócz tego inne panasy raczej nie wchodzą w gre gdyż teraz dopiero wiem co to znaczy odbijac swiatło......G10 był ale oki. Przeczytałem też oczywiście testy i jednego i drugiego modelu prowadzone przez kikiego i potem inne rzeczy i jestem w rozterce. Celowo postu nie umieszczałem w dziale plazm bo tam opinie zawsze są jedne nalcdekach bardziej moim zdaniem zróżnicowane.
Co kupilibyście do siebie? za każdą podowiedz z góry dziekuje
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli kupisz 42Dh77 to wyeliminujesz to co Cię denerwuje.
Osiągniesz stabilność obrazu , ostrość , wyrazistość - szczególnie przy grach.
Pamiętać też musisz że model plazmy jest wiekowy - a zmianą przemaszerowały w błyskawicznym tempie.
Ale żebyś mógł stwierdzić różnicę na własne oczy wystarczy przed zakupem sprawdzić modele we własnym domu.
 
Do góry