Samsung LE32T51B + konsola/pc

Psycho

New member
Mam tak jak w temacie LCD samsunga LE32T51B ( http://www.allegro.pl/show_item.php?item=78672443 )
I mam pare pytan odnosnie tego LCD i nie tylko. Wiec zaczne.
Podpiolem dzisiaj kompa pod tego LCD przez DVI i o dziwo poucinany obraz :|. Sprobowalem przez VGA i jest wszystko wspaniale i teraz pytanie -> duza jest roznica pomiedzy DVI a VGA ? Nigdy wczesniej nie mialem LCD. Jezeli tak to jaka ? I czy znalazl ktos juz sposob na poobcinany obraz przy DVI ?


A 2gie pytanie mam odnosnie konsoli xbox 360
Czy X-boxa 360 ( lub jedynke xboxa) bede mogl podpiac pod mojego LCD w hdtv, jezeli tak to przez jakie wejscie DVI/Component/VGA ? Bo wiem ze Xbox premium 360 ma kabel Component i czy ten kabel obsluguje wysoka rozdzielczosc? Bo nigdzie nie znalazlem info.


Z gory dzieki za informacje i chcialbym sie przywitac na forum ;) i mam nadzieje , ze wytrwam ten czas jak w polsce bedzie dostepne HDTV! Bo na mnie i na ojcu wywarlo wielkie wrazenie. Narazie kupilismy powyzszego LCD-ka zeby sie "zaznajmoic" (mial byc LG 42" plazma - ale sie "wezmie" po nowym roku ;) )
 

apollo32

New member
Odpowiem na druga czesc pytania...Xboxa 360 podlaczasz do HDtv przez component, dvi, vga,hdmi...zalezy jaki kabelek akyualnie posiadasdz jezeli jest to wersja premium to napewno component, roznica jest taka ze component jest analogowy a dvi,hdmi cyfrowy nie ma wiec straty na przeksztalceniu sygnalu, jednak w praktyce straty sa minimalne........moj kolega kupil dokladnie ten samodel LCDka 32 i podlaczyl do niego xboxa przez component, niestety gry z pierwsego nie byly optymalizowane pod HDtv wiec ich jakosc zostawia wiele do zyczenia......
 
Do góry