VLC Player

wyciu

New member
Lista filmów HD

Witam , mam pytanie : czy w odtwarzaczu VLC Player można regulować poziom natężenia głosu rolką przy myszce,bo player mi się podoba tylko to mnie wkurza że nie ma tej regulacji.
 

janunio

New member
Bez reklam
Tak można.
Jest takie pole czułe na ruch myszką.
Używam.
Działa

Pozdro dla Wycia który nas zaniedbuje ostanio.
 

janunio

New member
Bez reklam
Sorry Wyciu,

Ustawianie ruchu rolką w myszce to inny temat.
Jeżeli nie masz takiej opcji w ustawieniach wyszy to szukaj softu dla myszy.
Osobiście reguluję głośność pod VLC ruchem myszy po najechaniu na pole głośności. Potrzebny jednak ruch poprzeczny myszą.
 

sensei

New member
Witam i prosze o porade
Nie wiem jak odpalic napisy w VLC Playerze :roll:
Rozumiem ze nie da sie ich odpalac/montowac w locie bo nie znalazlem takiej opcji ani w menu ani pod prawym kalwiszem myszy podczas odtwarzania.
Wziolem jakies tam napisy SRT (jeszcze nie posiadam poprawnych do danego filmu, ale to chyba nie problem) i podmontowalem je na sztywno w "Preferences" ale wtedy film nie odtwarza sie tylko widac czybko idacy pasek postepu odtwarzania... co robie zle ?

pzdr
sensei
 

s2k2

New member
Prawdopodobnie odpalasz pliki *.ts i to chyba przypadłość tego playera. Podobno wcześniejsze wersje nie miały tego problemu.
Ja nie znalazłem rozwiązania. Od czasu do czasu pomaga uruchomienie katalogu a nie pliku.
Alternatywą jest inny odtwarzacz CrystalPlayer 1.85 Free, nie ma zacięć, odtwarza wiele formatów (w tym ts), dobrze wyświetla napisy.
Uwaga wersja pro tego programu zacina. Właśnie szukam przyczyny zacinania się w wersji pro.
 

kaz

New member
Philips 32/37/42 PF 9830

Czy jest możliwe w VLC Player odtwarzanie równocześnie obrazu
i dźwięku z osobnych plików?
Jeśli nie, to jaki program to umożliwia?
 
Do góry