Format *.ts - czym pociąć/pokleić ?

anx239

Member
Witam.
Mam chęć trochę porobić porządki na twardym dysku. Poszukuję programu, którym będę mógł pociąć a także posklejać pliki ts.
Proszę o jakieś info na pw lub link do programu. Ewentualnie jeśli program nie jest zbyt duży to na maila: anx239@op.pl
 

anx239

Member
Program HDTVtoMPEG2 jest niezły ale nie pozwala na łączenie plików. Zresztą dzielenie odbywa się tylko równocześnie z konwersją na MPEG2. Może istnieje jeszcze jakiś inny program do łączenia/dzielenia ?
Szukam także programy, który pokazałby szczegółowe info o plikach HD takich jak *.ts, WMVHD i pochodnych.
 

dvd-r

New member
anx239 napisał:
Witam.
Mam chęć trochę porobić porządki na twardym dysku. Poszukuję programu, którym będę mógł pociąć a także posklejać pliki ts.
Proszę o jakieś info na pw lub link do programu. Ewentualnie jeśli program nie jest zbyt duży to na maila: anx239@op.pl

a taki zwykły Windows Commander?
Scalaj / dziel - pliki

Scaliłem w ten sposób np. Pojutrze.mpg, który miał 3xmpg
a teraz jest to jeden plik 10 Gb - działa OK

Pozdrawiam

Artur
 

pmcomp

New member
dużo nowych fimów WMV HD

anx239 napisał:
Program HDTVtoMPEG2 jest niezły ale nie pozwala na łączenie plików.

Nieprawda, można nim łączyć pliki.

Zresztą dzielenie odbywa się tylko równocześnie z konwersją na MPEG2.

To też nie jest prawda, potrafi łączyć/dzielić strumień (TS) jak i MPEG2.

Nie udzielaj proszę więcej BŁĘDNYCH informacji.

Jest to najlepszy i najszybszy program do podziału/łaczenia.

Szkoda, że nie ma takiego dla WMV HD.

Pozdrawiam
 

anx239

Member
Oczywiście nie chciałem nikogo wprowadzać w błąd. To co napisałem to były tylko szybkie spostrzeżenia po kilku chwilach spędzonych z programem HDTVtoMPEG2.

Oczywiście jak napisał pmcomp wyżej program także łączy i niekoniecznie konwertuje - chwila "badania" opcji programu i już wszystko jasne.
 
Do góry