ar2-R, kiedy zmienisz soft- Gość-rulez

TOmeKK

New member
Cały czas "Goście"- nie ma 'integrity' - odpowiedzialności za słowa, następny krok, to wyzywanie się od ch... i k....
To już było na innych forach, sprawdzenie IP i maila to jedyna metoda uniknięcia destrukcji forum.

Nic się nie dzieje jeszcze, ale zazdrosna konkurencja, na razie moim zdaniem jest miło, kupa fajnych maniaków moim zdaniem, od której się można dużo dowiedzieć, zrób coś na przyszłość.

Pozdr.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Wiem Tomkku :p

Kasa za nowe forum jest już wpłacona, czekam aż przelew dojdzie zagramanice, trochę długo to już trwa :evil:


Ale ze mnie matoł :fool: , właśnie rozwiązałem "stowarzyszenie gości". :bober:
 

pepino

New member
Cześć,
ja trochę z innej beczki:
w przeglądarce mam włączone cookies oraz zezwolenie "na zawsze" dla hdtv.com.pl ale automatyczne logowanie działa tylko w ciągu jednego dnia
następnego muszę logować się na forum od nowa
Możecie coś z tym zrobić?
Ciao
pepino
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Włączona była funkcja wylogowywania automatycznego po 1 dniu, na życzenie została zmieniona. Nie powinno już wylogowywać. Pozdrawiam.


P.S. Tomku fajny podpis :D
 

irzi

Member
Co oznacza dokładnie skrót PDP?

Ja też się muszę logowac codziennie ! Nawet po 2 razy bo nie działa automatyczne logowanie :hmm:
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
no ze stroną to sam mam nieraz problemy, po zmianie forum, postaram się zająć dokładnie stroną
 

tuptus55

New member
ar2 napisał:
Kasa za nowe forum jest już wpłacona,
tylko nie wiem czemu nie mogło być phpBB, Nuke lub inne darmowe do, którego jest więcej wsparcia i ludzi, którzy się na tym znają. Mam nadzieję, że wiesz co robisz. Nie żebym miał cos przeciwko komercyjnemu softowi ale wspieram open source
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
no ja niestety (a może i stety :p) programistą nie jestem, i na pytanie o dobre forum, dostałem odpowiedź, że to ma być jakiś bentley, więc poczekamy, ale jak będzie jakaś kaszana to chyba :x nie wiem co zrobię :p
 

tuptus55

New member
No ja programistą tez nie jestem ale dlatego forum powinno być na tyle wygodne aby można nim było administrować bez potrzeby "zaglądania pod maskę". Pisałem o phpBB lub Nuke bo do tego typu for są ludzie, którzy za nie wielką opłatą mogliby coś doprogramować. Dla komercyjnego forum też są specjaliści tylko już będą chcieć więcej kasy za tą samą pracę. Co będzie to będzie. Mam nadzieję, że będzie wygodne w używaniu.
 

pepino

New member
ar2 napisał:
Włączona była funkcja wylogowywania automatycznego po 1 dniu, na życzenie została zmieniona. Nie powinno już wylogowywać. Pozdrawiam.
Cześć,
No i niestety ciągle nie działa: trzeba się za każdym razem zalogować, pomimo zaznaczenia funkcji "zapamiętaj"
Nie wiem jak z wylogowaniem, bo nie siedzę aż tak długo na forum
Pozdrawiam
 
Do góry