brak koloru i dzwieku

puchacz

New member
Czesc, kupilem sobie tv ldc hd w stanach firmy magnavox 15 cali i niestety po podlaczeniu do vectry kablowki nie mam w ogole koloru ani dzwieku, obraz tez nie jest najlepszy... DVD jak podlanczam to o dziwo jest i dzwiek i kolor co moze byc??? dziekuje bardzo wszsytkim za ppomoc
 

puchacz

New member
Plytki to akurat puscilem film divxa z wiwy, a podlanczam kablowke normalnie przez gniazdo od kablowki do tv bezposrednio... i jakies pomysly z tym zwiazane??? i co moge sprzet odeslac do stanow skoro palu nie ma? to nawet nie ma sensu go do serwisu oddawac? telewizor to model: 15MF400T/37
 

sewan

New member
Przykro to mówić, chłopie, ale w Stanach nawet nie wiedzą, co to PAL - tylko szaleńcy kupują tam sprzęt TV, żeby go używać w Europie.
Bardzo trudno jest znaleźć wielosystemowe telewizory.

W/g mnie nie masz żadnych szans.
 

puchacz

New member
Dzieki za info, no wisz ja mam tam starego wiec z oddaniem dla mnie zaden problem bedzie tam do 14 dni mozna oddac sprzet bez podania przyczyny. TYLKO CZY NA PEWNO ON TUTAJ SIE DO NICZEGO NIE BEDZIE NADAWAL???
 

sewan

New member
Do telewizji na pewno nie.

Jako monitor do komputera - bez problemu, ale trzeba skonfigurować karte graficzną na NTSC.
Do oglądania DVD w NTSC też będzie się nadawać.
 
Do góry