coraz więcej zamykanych wątków ...

bankroot

New member
Panie Administratorze,

niech Pan wprowadzi jasny Regulamin Forum, gdzie będzie napisane m. in. za co można zamknąć wątek.
Do tej pory jak widzę, zamyka Pan wątki w chwili kiedy brakuje Panu argumentów albo we własnym mniemaniu uważa je za pyskówkę lub coś podobnego.
Pańska cenzura mi nie odpowiada, rozumiem zatem że zostanę "zbanowany" jak to Pan określił.

Poprzeglądałem pozamykane wątki i wiem na czym polega pic (oczywiście to pana forum i firmy sponsorującej i ma Pan prawo robic rzeczy, które uważa Pan za stosowne).

Nie zapominajcie jednak, że wiedza, która pojawia się na Forum to nie tylko wiedza Pana, Pana Kikiego, blackninji czy innego wcielenia, ale również innych.
Skąd Pan wie co jest dobre dla tych co tu zaglądają a co złe ?
Jasnowidz, psycholog ?


Życzę dalszych sukcesów w sprzedaży i ściemach
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Panie bankroocie, cieszę się, że wyobraźnia działa. Martwi mnie jednak, że Pan się obraża co chwila i obniża Pan poziom merytorycznej dyskusji na forum.

Proszę zapoznać się z TYM REGULAMINEM, na którym mam nadzieję będzie oparty regulamin tego forum. (Jak dla Pana przyda się bardzo zapoznanie z punktem 1.)

Dążę do jakiści takich forum jak idg, czy tweak, gdzie wątki takie jak ten traktowane są tak:

klik

Jeżeli komuś się będzie chciało czytać oto lista zamkniętych tematów (zacząłbym od perwszego):

klik
KLIK
KLIK
klik
klik
klik
klik


Jeśli jakiś ominąłem Panie bankroot może pan dopisać.


życzę dalszych fantazji.
 

tuptus55

New member
bankroot napisał:
Panie Administratorze,

niech Pan wprowadzi jasny Regulamin Forum, gdzie będzie napisane m. in. za co można zamknąć wątek.
Do tej pory jak widzę, zamyka Pan wątki w chwili kiedy brakuje Panu argumentów albo we własnym mniemaniu uważa je za pyskówkę lub coś podobnego.
Pańska cenzura mi nie odpowiada, rozumiem zatem że zostanę "zbanowany" jak to Pan określił.

Poprzeglądałem pozamykane wątki i wiem na czym polega pic (oczywiście to pana forum i firmy sponsorującej i ma Pan prawo robic rzeczy, które uważa Pan za stosowne).

Na każdym forum administrator ustala zasady dla INNYCH ale nie dla siebie. Tak było, jest i będzie. Jeśli ktoś się z tym nie zgadza. Nie musi uczestniczyć w takim forum. Muszę powiedzieć, ze Ar2 ma anielską cierpliwość do Ciebie.

bankroot napisał:
Nie zapominajcie jednak, że wiedza, która pojawia się na Forum to nie tylko wiedza Pana, Pana Kikiego, blackninji czy innego wcielenia, ale również innych.
To prawda. Tam gdzie w wątku pojawia się wiedza nie jest on zamykany. Tam gdzie pyskówka zamknięcie.
bankroot napisał:
Skąd Pan wie co jest dobre dla tych co tu zaglądają a co złe ?
Jasnowidz, psycholog ?
Nie poprostu Administrator i to powinno wystarczyć.


bankroot napisał:
Życzę dalszych sukcesów w sprzedaży i ściemach
Życzylibyśmy sobie abyś zabierał głos merytorycznie, a nie rozpoczynał pyskówki. Czy takie życzenie jest możliwe do spełnienia?

@Ar2 nie działa link do regulaminu.
 
Do góry