Jaki LCD WYBRAĆ? Prosze o POMOC

szaszor

New member
Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Jestem nowy na forum i jest to moj 1 temat :) :)
A wiec przechodzac do sedna sprawy, przymierzam sie do zakupu telewizorka LCD i praktycnie nie mam pojęcia, ktory wybrać. Chodzi mi głownie o Lcd 26 cali, ale nie zaszkodzi jak bedzie troszke mniejszy. Telewizor ma spelniać równiez rolę monitora do PC. Myślałem o czymś ze stajni SAMSUNGA, ale kompletnie nie wiem jaki model. Cena jaką mogę przeznaczyć to ok 1500 zł.
Prosze o pomoc i z gory dziękuje :):):)
Pozdrawiam :)
 

szaszor

New member
nie wiem czy dobrze widze, ale chodzi mi o zakup Telewizora LCD z mozliwoscia podlączenia do komputera, a ty podałes mi 2 monitory bez tunera :)
Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:

maxus3000

New member
lepiej kup sobie tuner w kompie za ok. 100 i normalnie ogladaj TV niz masz podlaczac lcd'ka do anteny i cieszyc sie pixeloza .... Wedlug mnie to sie mija z sensem , ale jak chcesz . A monitory w takich wielkosciach jednak oferuja wieksza rozdzielczosc i b. dobre wykonanie paneli . Ale kazdy robi to co uwaza za stosowne . Przy antenie siatkowej najlepsza by byla plazma , ale to inna bajka
 

szaszor

New member
czyli uwazasz ze tuner do kompa będzie lepszym rozwiązaniem?
Nie wiesz moze jaki jest obraz z takiego tunera?? Bo jak narazie to jedynym minusem, jest to ze podczas ogladania tv musze mieć włączonego kompa :)
 

maxus3000

New member
conajmniej taki sama jakosc jak w TV LCD . wiadomo ze w tej klasie cenowej elektronika w TV nie jest na wysokim poziomie . u kumpla widzialem kablowke na 26 cali od lg . MASAKRA to malo powiedziane CRT gral 10 razy lepiej . A pozatym zyskasz ekran z rozdzielczoscia full hd . Najlepiej zainwestuj w N-ke i juz /. teraz jest promocja . ze slabszym dekoderem masz aktywacje 38zl i wszytskie programy przez pol roku za 38 ! . wedlug mnie wypas :p
 

szaszor

New member
Sorki, ze tak po czasie..., ale jeszcze sie nie zdecydowalem na odpowiedni monitorek :(
Mianowicie chodzą mi po głowie Gateway FHD2400 oraz Samsung T240HD i mam dylemat ktory wybrać!! Moze ktoś kto zna sie bardziej niż ja podpowie mi w tym wyborze :) Pozdrawiam :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry