Terminator 2 WMV - jak odtworzyć ?

anx239

Member
Witam.
Jakiś czas temu sprowadziłem sobie z USA film Terminator 2. Na drugiej płytce jest ten film w formacie HD-WMV. Mam problem taki, że przy próbie odtworzenia tego filmu na komputerze pokazuje mi się komunikat: "jesteś spoza regionu" czy jakoś tak.
Proszę o jakąś radę.
Pozdrawiam i liczę na pomoc.
 

pmcomp

New member
Ten tytuł ma tzw. DRM on0line.
Musisz byc podłaczony on-line do netu ale przez Proxy z hameryki.
Tylko w takim wypadku pobierzesz 5-o dniową licencję.
Poszukaj w goglu aktualnych proxy dla USA.

Pozdrawiam
 

Trypilis

New member
Taki film WMV HD mozesz obejrzeć na odtwarzaczach tzw. drugiej generacji,

Snazio, I-0 data, Buffalo czy KISS, jednak z nich na razie tylko KISS czyta DRM i autoryzuje go (posiada certyfikat PlayForSure)

Jest to model DP 600. ftp.kissdivx.pl/pub/informacje/nowe%20produkty/HDMP%20Brochure_lr.pdf
 

pmcomp

New member
Trypilisku drogi,

nie wiem jak jest w Snazio ale w I/O Data, powtarzając za testami, DRM off- i on-line'owy nie działa. W moim Buffalo nie działa także nawet przy uzyciu Windows Media Connect (support techniczny Buffalo twierdzi że im działa :shock: ), a u KISS-a nie działa na 100% bo KISS-a na 1000% jeszcze ciągle NIE MA !!!

Pozdrawiam
 

anx239

Member
Próbowałem uzyskać autoryzację poprzez servery PROX-y z USA ale zawsze podaje mi, że nie może mnie zlokalizować i autoryzacji nie uzyskam.
Próbowałem chyba z 40 adresów i nic z tego. Może komuś się udało i coś mi doradzi ?
Dodam jeszcze, że jestem w sieci lokalnej za NAT-em - może to mi przeszkadza ?
 

Trypilis

New member
pmcomp - musze sie z Tobą zgodzić ze nie ma KISS'a w sprzedaży (co mnie irytuje mocno), jednak sam fakt dzialającego DRM na tym sprzecie widzialem na wlasne oczy. Zobacz www.sputnik.dk - jest to TV IP i VOD gdzie dziala DRM na PCie jak i na KISSie. To co zobaczysz na swoim PCie mozesz zobac rowniez na TV i wykorzystując pilot KISS'a (sam to robilem)
 

Lobuz

New member
Moze da sie usunac licencje z plikow wmv ... ale do tego chyba potrzebna jest raz dzialajaca licencja: link.
Mozna pewnie tez znalezc w sieci juz odbezpieczona wersje. Kiedys byla na newsgroupach.

Pozdrawiam
Lobuz
 

pmcomp

New member
Mnie udało się odpalić T2 tylko RAZ. Rzeczywiście z tymi adresami PROXY nie zawsze bywa tak różowo.
Co do usuniecia DRM jest jakiś soft, nigdy się tym nie bawiłem, nie znam się. Jak chcesz to Ci mogę przesłać, pobaw się i daj znać co z tego wychodzi. Trzeba załozyć gogle i poszukać mądrzejszych.

Pozdrawiam
 
Do góry