HDTV w necie

wyciu

New member
Mam pytanko czy ktoś posiada jakie kolwiek napisy txt. Polskie do płyty :Amazon (IMAX) 1080p WMV HD WMA 5.1,i tak na marginesie to powiem jedno,przyroda w wykonaniu HDTV nie ma sobie równych,coś pięknego.Pobieram właśnie filmy :Swordfish.1080p.HDTV,spiderman.2.1080i.dd5.1.hdtv a są jeszcze dostępne tytuły :

Gladiator 16_9 1080
Red Dragon1080p
Matrix.Revoluitons.%5B16x9-1920x1080
resident.evil.apocalypse.1080i.dd5.1.hdtv
the.day.after.tomorrow.hdtv.1080i.dd51
NASA%20HDTV
the.bourne.supremacy.1080i.dd5.1.hdtv
UnderWorld.HDTV.1080

wszystkie filmy mają wielkość od 8 do 20 GB.
 

rafalc007

New member
programator

juz mam :)
ale teraz takie bardzo laickie pytanie, jak ma to zapisac na plytce zeby poszlo w standartowym DVD kompa nie mam podlaczonego pod LCD ani pod ampli.

pozdrawiam
 

tuptus55

New member
Wyciu masz anielską cierpliwość aby ciągnąć 8 lub więcej GB z netu. Nawet przy 2Mb/s (masz ty i udostępniający) to będzie trwało ponad 8 godzin. Tak myślę, ze na jeden fil to okołło tygodnia czasu potrzeba
 

wyciu

New member
pobierałem i zakończyłem wczoraj po tygodniu czasu obraz płytki ISO :Amazon (IMAX) 2,34 GB.a mam transfer 512 kb/s.Ja rozumuje tak :chce się oko cieszyć,to się czeka
 

wyciu

New member
odnośnie płyty DVD to zmień rozszeżenie pliku z ts na mpg i odpal Nero Vision Expres i daj zakładke Utwórz DVD,potem daj Utwórz film i importuj plik.Nero zrobi z tego 720-576 rozdzielczość zgodną z DVD i gotową zawatrość płytki czyli pliki IFO i VOB w folderze VIDEO_TS.
 

rafalc007

New member
I wlasnie dlatego pytalem bo tak chcialem zrobic, ale skoro Nero zrobi z tego 720-576 rozdzielczość zgodną z DVD to jakie to HD skoro rozdzielczosc jest duzo mniejsza ??
 

wyciu

New member
zadałeś pytanie odnośnie standartowego DVD,bo na takim HD nie ruszy ci,chyba to proste,więc ci podałem jak zrobić płyte DVD kompaktybilną z takowym odtwarzaczem

twoje pytanie:
ale teraz takie bardzo laickie pytanie, jak ma to zapisac na plytce zeby poszlo w standartowym DVD kompa nie mam podlaczonego pod LCD ani pod ampli.[/img]
 

rafalc007

New member
Ok to w takim razie zapytam tak, wiec co z filmami HD dostepnymi na kilku plytach DVD ktore mozna kupic np. na Amazon.com. Na czym je odtworzyc ??
 

wyciu

New member
w sklepie Amazon widziałem filmy HD w formacie WMV HD, które świetnie działają na PC,a innych odtwarzaczy do tego nie znam,ale widziałem ten temat gdzieś na forum,na tej stronce
 

janunio

New member
Bez reklam
Pisze do Rafała ortodoksyjny fan HDTV czyli Janunio:

[1] Remaster do DVD- 576 linii to degradacja obrazu a tym się na tym formu nie zajmujemy. To nie to forum !

[2] Urządzenia które zagrają obraz HD czyli formaty 720p, 1080i, 1080p (AVI. mpg, WMV, ts, bc!, itp)
nazywają się Multi Media Player np. szeroko tu opisywany przez PMCOMP Buffalo Link Theatre; w pażdzierniku w polsce ma byc w sprzedaży KISS-DP-600 dystrybutor: krakowski Veracomp)
Gra takie pliki jeszcze MAC MINI (już w sprzedaży) i każdy komp z INTEL 3GH prockiem i min. 0,5 G ram. Karta graf z DVI output też się bardzo przyda.

I najwaqżniesze:
Pliki HDTV HDDVD zapisujemy na nośniku (DVD lub DVD Double Layer) i odtwarzamy na Bufflou Link Theatre, MACMINI lub PC.
Strumień vide4o rzucamy na posiadany ekran.

UWAGA:
za 3 999 zł jest dzisiaj w ofercie 42" DLP LG. 20 rat oznacza , że 200 zł miesięcznie i mamy ekran 42". To jest okazja !!! Adres:
SATURN ARKADIA WARSZAWA rondo Babka.
 
Do góry