filmy HDTV

miethod

Member
ja równiez byłbym zainteresowany zdobyciem jakiś pozycji HDTV, narazie zaczałem ściagac terminatora 3 HDTV 720P prawie 4gb i na neo 128bit troche mi to zajmie...............................

jesli ktoś by mi mógł zaoferować jakieś filmy hdtv to prosze o kontakt na: tasks@op.pl

p.s. mam sporo filmów na ewentaulną wymiane (divx) posiadam spis jakby co to tez na maila
 
S

sopotboy

Guest
No to wychodzi na to, że ja jestem MEGA RZEŹNIKIEM bo sciagam takie rzeczy na emule przy łączu około 256 (max na mule wyciagam 24k transferu, a srednie mam około 17k). Myśle, że torrentem nie było by tak źle jeszcze.... :)
 

dvd-r

New member
sopotboy napisał:
No to wychodzi na to, że ja jestem MEGA RZEŹNIKIEM bo sciagam takie rzeczy na emule przy łączu około 256 (max na mule wyciagam 24k transferu, a srednie mam około 17k). Myśle, że torrentem nie było by tak źle jeszcze.... :)

no i tacy ludzie jak ty zarzynają sieć, bo zamiast wydać 10 zł na kopie filmu od kogoś kto to już ściągnął, lepiej mieć kompa włączonego non stop 2 tygodnie i utrudniać innym użytkownikom sieci, którzy np. net wykorzystują np. do bankowości czy giełdy.

Też się dołączam kupię jakikolwiek film, mogą być też dokumentalne Discovery czy Amazon
Moje GG: 702794

Pozdrawiam

Artur
 
Do góry