Jakie kanaly HDTV moge odebrac??

hificenter

New member
WMV i Subtitles

Mam tuner Qualitv i nie wiem jakie kanaly niekodowane moge na nim odbierać z astry i hotbirda (znalazlem tylko HD FORUM i ASTRA HD) z gory dzieki za informacje :D
 

rg72

New member
Witam.

Na satelicie Astra możesz odebrac jeszcze dwa demo kanały :
HD1 i DEMO+ HD , HD1 jest nie kodowany do godz.16 00.
DEMO+ HD jest niekodowany 24h.

Pozdrawiam. :wink:
 

janunio

New member
Bez reklam
dema hdtv - linki do stron

Od dzisiaj HD-1 jest także na Astrze:
12324/27500/V
i nazywa się EURO1080 HD-1
Mam wrażenie, że od poniedziałku tuwłaśnie będzie HD-2.
Inne info to to, że od poniedziałku kodowanie HD-1 będzie juz od godziny 12oo !
Może mi ktoś wyjaśni dlaczego na moim QUALI-TV QS1080IR nie mogę złapać DEMO + HD ani ASTRA HD.
Mam UNIVERSAL Monoblock ( łapie dwie satelity ASTRA i Hotbird). Ustawiam tak: antena na osi Hotbird LNB jest Universal
Astra z "zeza" i LNB jest DUAL 2.
Gdzie robie błąd ?
Za to na SkyStar 2 w kompie widzę Demo + HD ale nie widzę ASTRA HD.
O co chodzi ?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
astra HD ma często słaby sygnał, ale nie powinna być to przyczyna, że tuner go nie widzi, a ręcznie jak dodajesz to też nic ?
 

besson

New member
Mam pytanko czy mając dekoder cyfrowy Ferguson 7018 i telewizor Samsung WS 32 Z 308 P (Rodzaje przyjmowanego sygnału: 1O8Oi(HD) / 576P(SD)/) będę mógł oglądać kanały nadające w HD?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
W specyfikacji tego urządzenia nie doczytałem się takiej możliwości, ale widziałem że można wprowadzać inne oprogramowanie, nie wiem jak to się ma do rzeczywistości ale warto poszukać na zagranicznych forach.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Owszem, narazie na europejskim rynku wszyscy korzystają z QualiTV jest to jak dotej pory jedny dostępny tuner w europie z obsługą sygnału HD
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w przyszłym tygodniu dla naszych gości mamy ostrą promocję /ilość ograniczona/ na tunery qualtyTV - cena będzie
999 zł brutto.
zamowienia na gg 2868228 .
pozdrawiam
 

MRJ

New member
kiki napisał:
w przyszłym tygodniu dla naszych gości mamy ostrą promocję /ilość ograniczona/ na tunery qualtyTV - cena będzie
999 zł brutto.
zamowienia na gg 2868228 .
pozdrawiam

Mam zatem trzy pytania. Jak radzi sobie ten tuner z SD oraz czy dostępne są również u Ciebie karty akcesyjne HD i po ile?
Możesz podać dokładnie model tunera?
 
A

artur

Guest
2 Klipy dostepne w HD

Nie moge namierzyc HD FORUM z Hodbirda. Wprowadzam 11242/27500/V i nic. Mam QUALI-TV QS1080IRCI i jak narazie odbieram jedynie HD1 (Astra 1), Astra HD (Syriusz) i Canal+ HD (Astra 1).

I jeszcze jedno pytanie: czy Astra HD to samo co PREMIERE HD (tez nie udaje mi sie go namierzyc), bo z wykazu stacji (http://www.kingofsat.net/en/hdtv.php) wynika, ze nie, a ja kiedys widzialem na tym kanale reklamowki PREMIERE HD.

z gory dzieki za wszystkie Wasze sugestie!

pozdrawiam
 

janunio

New member
Bez reklam
[1] żeby HD Forum musisz upgrade softu do v. 2,94 a także :
OTA upgrade ( ok. 1,5 godziny - menu HOME CHANNEL)
albo edytuj parametry transpondera
[2] reszta to mpeg-4 albo DVB S2 i na Quali-TV nie są widoczne transpondery nadające w tym formacie.
Trzeba miec STB dla S4 MPEG-4 alt takich jeszcze w sprzedaży brak.
 
A

artur

Guest
sharp i

OK, wielkie dzieki za informacje. Zanim to zrobie, mam jeszcze 2 pytania:
1. Czy wgranie nowego firmware'u wykasuje moje listy kanałów(troche nad tym siedziałem i nie za bardzo chce mi sie robic to jeszcze raz :) )
2. OTA upgrade mam 'not available' a w ogóle to o co chodzi z tym HOME CHANEL, bo nie za bardzo wiem do czego to menu służy. Widze, że można tam wprowadzać parametry transpondera ale nazwy satelity (w moim przypadku ASTRA1) nie moge zmienic.

pozdrawiam!
 

janunio

New member
Bez reklam
LG RZ 32 LZ 50

artur napisał:
.... mam jeszcze 2 pytania:
1. Czy wgranie nowego firmware'u wykasuje moje listy kanałów(troche nad tym siedziałem i nie za bardzo chce mi sie robic to jeszcze raz :) )
2. OTA upgrade mam 'not available' a w ogóle to o co chodzi z tym HOME CHANEL, bo nie za bardzo wiem do czego to menu służy. Widze, że można tam wprowadzać parametry transpondera ale nazwy satelity (w moim przypadku ASTRA1) nie moge zmienic.

pozdrawiam!
[1] Lista od nowa
[2] najpierw firmware
March 29th 2005 . Software update, release 2.94.
http://www.quali-tv.com/support/qs1080ir.htm
a potem dopiero OTA
 
A

artur

Guest
Super dzieki! Tuner kupilem pod koniec czerwca i z tego co wiem, to przed wysylka do mnie panowie w Profanie wgrywali najswiezszy soft, takze chyba powinienem miec juz v. 2,94 bo jest to firmware z marca. W kazdym razie w Profile > IRD Status > Decoder Status mam "Software: SV_3.02(IRCI)". Czy to jest moja aktualna wersja softu a jezeli nie, to gdzie to mozna sprawdzic.

pozdrawiam!
 
Do góry