Co oglądaliście ostatnio w HD?

pmcomp

New member
SONY KLV-30HR3 vs. Samsung LW32A41B i PHILIPS 30 PF 9946

Witam,

mój post nt. stworzenia kat. filmy pozostał bez odzewu tak więc znowu muszę napisać coś tutaj.

Wszyscy podniecamy się najnowszą technologią, linie, progresive, super obraz tylko PO CO NAM TE ZABAWKI jak będziemy w kółko patrzeć na dema?

A może ktoś napisze co ostatnio oglądał w HD?
A może ktoś napisze jaka jest różnica pomiędzy materiałem w HD zakodowanym w MPEG-2 w w MPEG-4 (Xvid), a jaka w WMVHD?

A może wszyscy jesteśmy tylko HDmanami gawędziarzami?

Aby upowszechnić taką technologię nie wystarczy sam sprzęt i dema, potrzebne są filmy, koncerty i inny tzw. software.

W moim posiadaniu jest bardzo dużo filmów nagranych w USA z ichniej HDTV. Nie jest to piractwo, bo każdy może nagrać na własny użytek coś z TV czy z satelity.

Oglądajmy filmy w HD i mówmy jak to jest pięknie, co więcej udało nam się zobaczyć w porównaniu do standardu DVD, na jakim sprzęcie, jaki był obraz, jaki dźwięk ...

Inaczej zabijemy to forum tymi klockami.

Pozdrawiam

Piotr
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Witam.


Post nie został bez odpowiedzi :), tylko trwają prace, niestety w wyniku małej awarii, trzeba zacząć od nowa :cry:


A oglądasz tylko dema ?? :roll: to kiepsko :p ja np oglądałem ostatnio mistrzostwa świata w piłce plażowej w nogę :), koncerty i salony samochodowe :D


Jakich informacji potrzebujesz na temat kodowania ? postaram się wyszperać co będzie potrzebne :)



Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jesli masz HDTV - to HD1 po 16.00 jest odkodowane . Wszystkie programy znajdź na 1080 - program telewizyjny.
ja oglądam to co chcę - mecze , koncerty , pokazy relacje na bieżąco - Również na HD Forum .Na PRO & też lecę filmy - ale musisz pilnować .
Transmisje lecą też na TF1 . Dobry program -puszcza też Canal +
.Jeśli masz dobry komputer polecam też filmy na WMVHD - zakupisz je na Amazon.com.
Możesz też otrzymać filmy z Japonii/ my otrzymujemy z JVC Polska/
Czasu Ci zabraknie.
Największe wrażenie ostatnio na wszystkich zrobiła operacja oka - robiona w Warszawie
pozdrawiam
 
Do góry