A może tak zrobimy TOP TWENTY HD; pierwsze propozycje

janunio

New member
Bez reklam
lista przebójw i kilka uwag bieżącyvh

Oto moje propozycje:
[1] AMAZON
[2] Coral Reef
[3] Dema SONY
[4] The Man in Black (Prosieben HD)
[5] Roland Garros live (SONY HD Forum)
[6] Dema Pioneer
[7] operacje oczu - HD-1
[8] TERMINATOR III
[9] TOTO live wersja HD (HD-1) będzie ponownie jutro i pojutrze
[10] FALLEN ART ( Sztuka spadania a raczej Upadła Sztuka) polski wkład w rozwój światowego kina HD !!!
www.fallen-art.com/pl/
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Pomysl rewelacja - moje propozycje
1.Coral Reef
2.Amazon
3.To the limit
4.Demo sportowe
5.Koncert The Shadow
6.Speed
7.Demo Pioneer
8.Demo Panasonic i Sony
9.Disnayland
10.Bikini
wśród glosujących rozlosujemy nagrody - i to nie byle jakie
pozdrawiam
 

rafaello

New member
Plazma HITACHI PD 7200 co sądzicie

no to do dzieła:

Pomysl rewelacja - moje propozycje (aktualizowane)

1 ) Madagascar
2 ) Pal vs Hdtv
3 ) Amazon
4 ) Stormchasers
5 ) To the limit (IMAX)
6 ) Coral Reef
7 ) Dolphins (IMAX)
8 ) Terminator 3
9 ) Demo Pioneer
10 ) Demo Sony

pzdr,
 

rafaello

New member
na razie ostateczna koncepcja - w tym przypadku animacje mają wyższość nad realiami ...

1 ) Vacant Planet - A Curious Bit Of Scrap
2 ) Madagascar
3 ) NRL
4 ) Pal vs Hdtv
5 ) Amazon
6 ) Stormchasers
7 ) To the limit
8 ) Coral Reef
9 ) Dolphins
10 ) Terminator 3

pzdr,
 

rafaello

New member
Co do tematów "Czat na żywo", "Ranking lcd ..." i tego, dobrze by było to umieścić widoczne na stronie.

A co myślicie, żeby stronę zrobić w formacie 16:9 ? Jak HDTV to HDTV ...
 

janunio

New member
Bez reklam
Proponuję żeby admin zsumował już pierwszą listę oficjalną.
Proponowana punktacja:
1. 10pkt
2. 9 pkt
itd.


Bardzo mi się podoba pomysł żeby strona była w formacie 16:9

Już widzę "pirwsza polska strona w formacie HDTV" !!!
 

janunio

New member
Bez reklam
Właśnie obejrzałem film pt. Bora Bora. Jest to film ok. 0,5 h o znanej wyspie. Zrelizowany przez DISCOVERY HD Theatre.
Jakość obrazu przewyższa wszystko co do tej pory zobaczyłem.
Dodatkowo wrażenie jest takie jakby obraz był oglądany na SONY VEGA engine ! Kolory trochę pastelowe, biel kremowa itd.
Ale jednocześnie zachowana pełna wyrazistość szczegółów charakterystyczna dla 1080i.
Sygnalizuję także fakt pojawienia się w P2P sporej ilości filmów z amerykańskiej sieci kablowej INHD2. Takie filmy jak Bobry, Afryka wręcz szokują jakością i kreatywnoscią operatorów.

WNIOSKI:

[1] Filmowcy dopiero zaczynają odkrywać możliwości techniki HD
w szczególności operowania kamerą HD. A to wymaga doświadczenia i "nowej świadomości" operatora kamery.

[2] Na dalszy plan schodzą parametry ekranów skoro np. efekt VEGA Engine można osiągnąć w fazie "masteringu" materiału filmowego !!!

[3] BORA BORA jest w 1080i i mimo to płynność odtwarzania jest doskonała ! Ten efekt obala kolejny mit, że 720p operujący znacznnie mniejszym strumieniem gwarantuje większą płynność filmu.
 

pmcomp

New member
Popieram w całej rozciągłości:
Bora Bora jest debeściak. Ja dorzucę jeszcze tytulik IMAX Africa The Serengeti. BTW oba filmy mieliśmy możliwość obejrzeć dzięki uprzejmości Pawła, gorące podziękowania.

Do moich typów dorzucę jeszcze jeden film o Bora Bora, no może z Bora Bora w tle (tam był kręcony), z serii XXX, o nazwie Island Fever 3 (do kupienia w internecie). Bogactwo szczegółów poraża :roll: . A jak ktoś chce to możę oko zawiesic nie na Bora Bora :wink: .

Pozdrawiam
Piotr
 

Substrate

New member
W zupełności zgadzam się z poprzednikami. Absoutny numer 1 to Bora Bora (Discovery HD). Dopiero daleko potem:

2. Bikini Destinations - Bahama
3. IMAX: Amazon
4. Coral Reef
5. Demo Sony (Seven Seasons)
6. Formula 1 (dema HD Forum)
7. Discovery HD (dema)
8. IMAX: Beavers
9. Black Hawk Down
10. Face Off

Duże podziękowania należą się użytkownikowi pmcomp za pożyczenie większości pozycji z tej listy.

pozdrawiam,
Paweł
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
Trwają prace nad naszym topem i teraz jest kwestia w jaki sposób będziemy dodawać nowości, ile razy można głosować no i kto ma głosować :D i jeszcze może jakieś inne uwagi :)
 

rafaello

New member
Witam, tak jak pisałem w innych postach, najlepiej, żeby każdy głosował raz na pozycję, najważniejsza pierwsza 10 -ka, natomiast na wniosek każdego, admin. powinien dodać do listy kolejną pozycję (bo w innym przypadku, może byc bałagan ...)

Głosować oczywiście mogą tylko zarejestrowani użytkownicy, w innym przypadku nie będą mogły byc ograniczenia.

Proponuję również aby umieścic, jeśli to możliwe, listę

pozycji bądź linki do źródeł na serwerze (ftp, http). Oczywiście pewnie tylko free ...

pzdr,
 
Do góry