DVI-I, DVI-D różnica

dadasac

New member
Witam, mam pytanko czy jest różnica jakości wysyłania obrazu miedzy wyjściem z karty graficznej DVI-I a DVI-D ? Pozdrawiam iczekam na odpowiedzi
 

pawek

New member
Roznicy niepowinno byc przyczym dvi-i przesyla sygnal analogowy i cyfrowy a dvi-d tylko cyfrowy.
 

dadasac

New member
Czyli w kablu nie powinno też być rożnicy??... Bo mam problem.. Nie jestem zachwycony jakościa Niby HD z mojego kompa na TV (32PFL5322) Myslalem ze to jest wina Karty bo mam jedna zintegrowana z DVI-D z ktorej puszczalem filmy. I Mam GF8400GS z Wyjsciem DVI-I Ale tutaj nie chcialo mi chodzic... nie wiem czemu. Najprawdopodobnie wina karty wiec na gwarancje oddaje. Naprawde jestem zawiedziony ;/ moze ktoś pomoże.....??
 

patryk_waw

New member
dadasac napisał:
Mam GF8400GS z Wyjsciem DVI-I Ale tutaj nie chcialo mi chodzic... nie wiem czemu.

Typowy chwyt marketingowy ;), 99% producentów kart graficznych pisze że wyjście jest DVI-I, a tak naprawde jest to tylko DVI-A i z wiekszością telewizorów nie bedzie działać. Niestety...
 

dadasac

New member
patryk_waw napisał:
Typowy chwyt marketingowy ;), 99% producentów kart graficznych pisze że wyjście jest DVI-I, a tak naprawde jest to tylko DVI-A i z wiekszością telewizorów nie bedzie działać. Niestety...

To Niby moja Karta Graficzna nie ma DVI-I ?? Wydaje mi sie ze ma bo sprawdzam ztyłu i pasuje do opisu DVI-I a zintegrowana DVI-D
 

pawek

New member
Tylko czy przypadkiem jak instalujesz nowa karte to nie musisz wylaczyc w biosie tej zintegrowanej ?
 

dadasac

New member
pawek napisał:
Tylko czy przypadkiem jak instalujesz nowa karte to nie musisz wylaczyc w biosie tej zintegrowanej ?

Tak miałem wyłaczona cały czas i działałem na 8400GS ale jak nie chciał mi Kabelek chodzic na tym wyjsciu DVI to kombinowałem i sprobowałem na zintegrowanej, wtedy wylaczylem w Biosie 8400GS i właczylem zintegrowana. No i zadziałało ale niestety nie podoba mi sie jakość :) Moze jestem wybredny.... Nie wiem
 
Do góry