Logitech Harmony One - pilot szyty na miarę - test uniwersalnego pilota

Aktualnie ...


  • Total voters
    0

kasia29

New member
Witam

Zastanawiam się nad zakupem pilota Logitech Harmony Touch do dekodera n-ki.
Wyczytałam gdzieś, że tempo odpowiedzi pilota "Logitech Harmony One+' z nboxa na ten pilot jest mniej więcej dwukrotnie wolniejsze niż oryginalnego pilota enki...
Proszę o informację, czy Harmony Touch jest wolniejsze w działaniu w porównaniu z oryginalnym pilotem.
 

kaper.1981

New member
Bez reklam
ja zamówiłem 900 ponoć jest bardziej dopracowana od one .
od kilku lat miałem 515 ale padł mi usb w nim i po wymianie sprzętu niestety konieczny nowy wydatek.
 
witam, mam pytanie, po zaprogramowaniu harmony one, na odtwarzanie blue ray, pilot nie chce zmienic zródla w ampli z cable/sat na blue ray, dopiero po nacisnieciu przycisku help zmienia, sprawdzalem juz kilka razy i wszystko przypisalem tak jak powinno byc ale nadal nic:(
 
koledzy powiedzcie proszę jak zmieniacie u siebie tryby dzięku np, ze stereo na dolbyII lub inne? U mnie na samym początku były wszystkie tryby dostępne na wyświetlaczu dotykowym ale przy kolejnej zmianie wszystko znikło i teraz jak wchodzę na ampli to mam tylko 5 stron zamiast 13 do wyboru?
 

AtroJ

Member
Wszystko można samemu pozmieniać przez komputer. Trochę pogmatwanych i powolny interfejs ale można się przyzwyczaić. Lepiej do ustawienia domyślnie przejrzeć i zobaczyć czy pasują czy też nie lepiej samemu je poprawić.
U mnie wystąpił tylko problem ze zdefiniowaniem klawisza 'return' do Onkyo TX-8050.
 

AtroJ

Member
Powolny interfejs aplikacji w komputerze. Chodzi jakoś ciężko wiele sekund czekam na wpisanie do pilota. Natomiast można ustawić przez komputer długość sygnału/reakcji klawiszy w milisekundach. Ustawienia domyślne dla tv Sharp były dość długie i mogłem je skrócić.
 

awakeman

New member
Odgrzewam kotleta ;) Nie mogę znaleźć ikonek dla niektórych polskich kanałów, np. Eleven. Wiecie może skąd je sciągnąć? Z góry dzieki.
 

Jawosz

Member
Nabyłem Harmony Touch i póki co jestem pod ogromnym wrażeniem. Teraz walczę z aktualizacją stacji bo nie wszystkie z Vectry sa.
 
Ostatnia edycja:
Do góry