Demo Niesamowita Natura - dwa w jednym?

bari4

New member
Dlaczego jesteśmy tak w tyle

Witam
Nie wiem czy to normalne, ale ściągnąłem sobie pliczek niesamowita natura (Outstanding_Nature.ts) i na kompie z tym rozszerzeniem jest wszystko ok, ale zmieniłem rozszerzenie pliku na .mpg i z ciekawości zapodałem go do stacjonarnego odtwarzacza dvd KISS DP-1000. Zamiast wspomnianego dema uruchomiła się jakaś kreskówka :shock:
sprawdzałem kilka razy i to samo. Może ktoś to sprawdzić, czy tylko u mnie tak jest :?:
 

wwf

New member
a masz pewność że to nie jest jakaś bajka którą ktoś ci nagrał i ty o tym zapomniałeś. Jeżeli nagrałeś na CD-R , to też chyba będe musiał spróbować
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
:D hehehe normalne, nie wiem jakim sposobem jest to zrobione ale jest zakodowany podwójny obraz i fonia, to samo jest tez z innym plikiem ESPN HD podobny motyw ale zamiast kreskowki jest co innego :D dlatego w opisie jest napisane aby odtwarzac VLC bo u mnie wmp 10 pokazuje oba obrazy na raz :shock:
 

kwasny3

New member
obraz jest płynny. sprawdziłem na innym komputerze (filmik mam nagrany na płycie cd) i tam jest i dzwięk i obraz Może brakuje kodeków?
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
hmmm bardzo prawdopodebne że to wina codec'ów a jak odtwarzasz w vlc to problem nie powinien występować :roll:
 
Do góry