Jaki sender do n

ziomq

New member
Jaki mam kupić posiadam nboxa oraz 2 telewizory SD
Obrazek przedstawia pionowy schemat pomieszczenia:
http://img225.imageshack.us/my.php?image=beztytuumr6.jpg

W punkcie A znajduje się telewizor z 2 złączami SCART, wykonana jest instalacja satelitarna i NBOX

Punkt B w którym jest telewizor z jednym złączem SCART
Czy mogę podłączyć pod sender 2 telewizory (czyli 1 drogą kablową w miejscu A gdzie jest nbox, drugi natomiast bezprzewodowo)?
 

jedrekdz

New member
Video sender w eNce

Witajcie.
Ja mam taki problem z Video Senderem firmy Tevion, który podłączyłem do n-boxa (białego). Z dźwiękiem wszystko jest ok, problem pojawia sie z obrazem, gdyż wizja nie przechodzi mi na drugi telewizor. Jak wyciągnę wtyczkę z kontaktu i włączę do prądu to pojawia sie niebieska plansza z logo N i to mi sie pojawia na drugim TV, ale jak sie już załaduje wszystko i wskoczy jakiś program to na drugim TV zostaje tylko dźwięk a obrazu dalej nie ma. Jeśli wiecie jak rozwiązać ten temat to proszę o odpowiedź,
Jeśli można to proszę tu: jedrekdz@op.pl
 

autorus

New member
Z tego wynika ze senser jest do bani. Moze odległośc za daleka. Ja zrobiłem tak, ze mam tylko sterowanie pilotem prezez sender, a reszta przez euro. Miałem zbyt duże zakłócenia.

Autorus
 

jedrekdz

New member
Witam.
Widzę, że temat się ożywił. O problemie pisałem ponad cztery lata temu, sender na szczęście działa bardzo dobrze. Obsługa dekodera przez podczerwień też bardzo dobrze. Gdyby ktoś miał problem to chętnie służę radą. Pozdrawiam.
 
Do góry