Yamaha YSP

tomaszmk

New member
Kłaniam się,
przymierzam się do zakupu tej "kolumny" z serii 3000 lub jeśli warto to 4000. Jeśli są osoby na grupie posiadające ten sprzecik, to bardzo proszę o opinie - czy jesteście zadowoleni. Zamierzam podpiąc do niego DVD Yamaha S-1800 lub Harman Kardon DVD 47.

Pozdrawiam i dziekuje,
Tomek K.
 

matias2004

New member
Jak masz pomieszczenie prostokatne-kwadratowe to efekty 3d sa swietne , co prawda sluchalem starszej wersji 1000 , ale sprzet jest fajny , do muzyki tylko sie nie za bardzo nadaje , kino jak najbardziej.
Sam mialem na to ochote , nie trzeba kabli , wyglada swietnie i efekty sa niezle.
Warunek jest taki ze musisz miec pomieszczenie o regularnych ksztaltach , lub probe odsluchu u siebie w domu (w us and a , daja to na demo do domu , zeby sprawdzic czy wsio ok).
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Jak już ktoś pisał to się sprawdza gdy ma się w miare niewielkie pomieszczenie, najlepiej bez mebli. Ale raczej też gdy nie mamy dużych wymagań :>
 
czyli w zalozeniu prostokat 4x5 sie nada! pytanie tylko ze patrzac na ten sprzet bede mial po prawej stronie zamniete drzwi po lewej okno... czy to przeszkadza? czy od nich tez sie odbije?
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Myśle że jakiś tam efekt się uzyska, zresztą to ma autokalibracje wiec sie powinno dostosowywać do pomieszczenia :> Sprawdz też projektor Denona bo on nie działa na zasadzie odbić. Ale po Co Ci to ? Za tą kase kupisz super kino !! :>
 

szybal

Banned
Witam mam ysp 4000, sub. sw 700 i LG bd 390 co do ysp 4000 jak dla mnie idealne rozwiazanie bez sub. gra tez fajnie ale z sub. rewelacja po kalibracji efekty boczne wyrażne i słyszalne wiele opcji dzwieku,jestem bardzo zadowolony cena dosyc wysoka ale warto .
 

jaceknik

New member
Witam, mam pytanie techniczne. Jak mocowaliście procesor. Na firmowym ushwycie yamahy SPM (cena ok. 250zł), czy można pokombinować z uchwytem uniwersalnym.
 

Wigash

New member
bagiennik - chyba zgadujesz co?
ja raczej natrafiłem na informację, że YSP sprawdzają się najlepiej w naturalnym środowisku tam gdzie dzwięk ma się o co odbijać.
 

bagiennik

New member
Bez reklam
bagiennik - chyba zgadujesz co?
ja raczej natrafiłem na informację, że YSP sprawdzają się najlepiej w naturalnym środowisku tam gdzie dzwięk ma się o co odbijać.


YAMAHA-->
yamaha_ysp_600_2.jpg


denondhtfs3.png

denon
 
Ostatnia edycja:
Do góry