Sony 32s3000 i głośniki 5.1??

tragoss

New member
Witam... W jaki sposób moge podłączyć zestaw creativ P580 5.1 do LCD Sony 32s3000 ? jakieś przejściówki? Prosze o rade. Pozdrawiam
 

tragoss

New member
albo może doradzicie mi jakie głośniki trzeba kupić tak do 300 zł aby dało się je podpiąć bezpośrednio do S3000... Prosze o rade!!
 

timbot

New member
Bez reklam
witam, masz wyjscie na cichach z telewizora L+P, wychodzisz tym wyjsciem,

mozesz sprobowac kupic kabelek 2xcinch na minijack i podlaczyc to do wejscia aux-in - ale nie wiem czy bedzie lecial glos przez wszysktie glosniki - sprawdz w instrukcji

jakby nie bylo glosu na wszysktie to ponizsze podlaczenie - bardzo kombinowane i tak dalej:
na tylnej sciance masz wejscia suba masz wejscia na trzy komplety cinchy po dwa na przód, tył i centr+sub

zeby miec glos przez 2 glosniki - to potrzebujesz kabel 2x cinch na 2xcinch


niestety, nie wyjdziesz z tv z sygnałem przestrzennym (zreszta, z tv takiego i tak nie ma, bo wszystko jest stereo), jedyne co mozesz zrobic, to zdublowac (a raczej potroic wszystkie sygnały)
niestety nie znalazlem na allegro rozdzielacza 1cinch x 3 cincze,
wiec zeby miec glos na wszystkich glosnikach, to musisz zrobic kaskade z podwojnych kabli:
http://www.allegro.pl/item292204636_1rca_2rca_cinch_5m_24k_ofc_nowy_vivanco_gwr_fv.html

czyli do dwoch gniazd w tv podlaczas rozgaleziacz, a do jednej koncowki dwoch rozglaeziaczy podlaczas kolejny rozgaleziacz - czyli potrzebuejsz 4 takie rozgaleziacze,
w efekcie masz sygnal na 6 koncowkach - podlaczasz je do suba (prawe wyjscie tv do prawego,
dzwieku przestrzennego nie ma, ale przynajmniej glos jest przez wszystkie glosniki,

poszukaj w instrukcji, czy istnieje mozliwosc podlaczenia tylko do dwoch wejec, ale zeby dzwiek lecial przez wszystkie kolumny - wedlug mnie takiej opcji ten zestaw nie ma
 
Ostatnia edycja:
Do góry