tryb serwisowy w LG 42PC51R

kar26

New member
Witam -zdecydowałem sie na upno plazmy LG 42PC51R , tylko mam pytanie ,jak wywołać tryb serwisowy aby mi pokazało ile godzin on już grał
. to będę miał pewnosc ze ten telewizor nie stał na wystawie i był właczony przez kilka miesięcy(chce go kup[ićprzez internet) i jeszcze czy przy naciskaniu tej kombinacji klawiszy w pilocie czy mozna coś zablokować , prosił bym o podanie pwenej kombinacji ponieważ moę mieć lipę jak mi go przywioza a ja bedę chciał sprawdzić tv. a tu :confused: .

Pozdrawiam
 

timbot

New member
Bez reklam
jesli plazma nie byla nigdy uruchamiana to przy przy piewszym włączeniu pojawi się ekran inicjalizujący - wybór jezyka i takie szmery bajery
 

kar26

New member
Witam -kupiłem ten telewizorek tak jaki w opisie tylko jest LG 42pc51 a nie Lg 42pc51R czy to jest jakaś różnica i jeszcze wracajac do tego menu serwisowego to naciskam na raz menu na pilocie i w tv. i nic tylko sie włacza podstawowe menu i po chwili jaki kanał i jaka kombinacja głośników i nic więcej , może cos źle robię? a jejli chodzi o plazmę to chyba tak jak pozostałe to buczy ale jas podłacze pod kiono dvd i polsat więc z dźwiekiem to nie bedzie problemu , prosze o powiedzenie czy coś źle robie z tym menu serwisowym
 

timbot

New member
Bez reklam
z menu sam przed chwila sprawdzilem na moim lg, najpierw nacisnalem menu na telewizorze, potem na pilocie i jednoczesnie je trzmajac dlugi czas najpierw wyskoczylo zwkle menu, potem menu serwisowe (jest tam tez o glosnikach) czwarta pozycja od gory UTT :) wiec raczej dziala, chyba ze cos sie znienilo w nowszych modelach :)
co do nazwy, nie istnieje jedynie model pc51, nie ma modelu pc51r - jest to blad wielu sprzedawcow i wielu sklepow. po prostu wczesniej wszystkie telewizory lg konczyly sie literka "r" i z rozbiegu wielu go tak nazywlo a inni powielali błąd :)
 
Do góry