Pc -> Lcd

tmk2404

New member
Witam.
mam zamar kupic kabel dvi - hdmi poniewaz narazie nie warto inwestowac w dvd z odtwarzaniem filmow hd. teraz moje pytanie.. w jaki sposob,jakim kablem mam podlaczyc kompa z kinem domowym zeby dzwiek szedl nie skompresowany z filmow hd? odleglosc pc od amplitunera to 10m.
 

crasher

New member
Mozliwosci masz pare, nie napisales jakie wejscia ma twoj amplituner a jakie wyjscia komputer.

Z pc mozesz wyjsc po 3xCinch, optykiem lub coaxial zaleznie od mozliwosci twoje karty dzwiekowej.
 

tmk2404

New member
z podlaczeniem tego coaxiala nie bedzie problemu ale moja karta muzyki nie ma takiego wejsca jak ten kabel optyk;/ moze podam ci modele amplitunera i dzwiekowki, wiec
amplituner
dzwiekowka
i czy nie wystarczylby tylko ten coaxial do tego dzwieku przestrzennego?optyk jest niezbedny ?
 
Ostatnia edycja:

crasher

New member
Byl do wyboru coaxial albo optyk :) Skoro masz w tym audigy coaxial wtyknij go gdzie trzeba w amplitunerze :) Mozesz tez uzyc 3xJack - 6xCinch (3 te kable co pokazales wczesniej) i podlaczyc je do "Multi CH IN" ale skoro masz coaxiala to zrob na nim, bedzie lepszy sygnal i tylko jeden kabel.


STRDE598-2.jpg
 

tmk2404

New member
super! dzieki wielkie. bardzo mi pomogles:p a TEN tez chyba bedzie dobry. w sumie to tylko 5 zł roznicy na korzysc ale wyglada tak samo :D pzdr
 
Do góry