połączenie N-box recordera z projektorem HD kablem hdmi o dł. 20 metrów

lipik

New member
Chciałbym połączyć dekoder N-box recorder kablem HDMI z projektorem HD.
Czy możliwy będzie odbiór w rozdzielczości 1080i?
Jakiej firmy kupić kabel (w rozsądnej cenie) i czy konieczny jest wzmacniacz?
Bardzo proszę o pomoc.
Pozdrawiam
 

pisk

New member
Dla tej rozdzielczości i długości kabla, będziesz raczej musiał zainwestować w dobry kabel.
I najlepiej z mozliwością przetestowania/zwrotu, bo duża odłegłość i nie wszystko musi działać.


U mnie jest 15m i kabel daje radę.
 

lipik

New member
dzięki upatrzyłem sobie taki za 1500 zł...drogi ale edzie działał. znalazlemtez za 300 zl ale to podejrzanie malo jak na kabel 20m.
 

Galczych

New member
Ja mam 15m i takze za 80zl kabel , chodzi PRAWIE bez problemu. Nieraz pisze ze projektor nie ma HDCP - dzieje sie tak raz na 10 razy. wtedy trzeba przelaczyc jeszcze raz wejscie np na component i spowrotem na HDMI i zaczyna dzialac - wyjscie jest ustawione w n-ce na DVI (przy ustawieniu na HDMI wogole nie dziala nawet przy krotkim kablu).
Ja bym proponowal taki za 80, a jak nie bedzie dzialac to wtedy kupic taki za 300. Oczywiscie sprawdzic najpierw czy dziala (przed zatynkowaniem).
Ja jak montowalem moj kabel to jeszcze nie mialem projektora z HDMI wiec kupilem 2 kable roznych firm i mam teraz 2szt. Roznicy w jakosci odbioru nie widze zadnej - obydwa dzialaja. Nie ma roznicy w odbiorze jak puszcze 1m kablem.
 
Do góry