połączenie coaxialne z analogiem

wlodek1001

New member
mam denona 1920/ nie czyta dixów z txt/ a specjalnie do divixów Wiwa 128 cena ok 140 zł,ma wyjście 5.1, coax ,optyczne i nawet skaler 720p,gwarancja 24 miesiące. Spokojnie ogladam na nim też dvd, niby nie jest to sprzęt markowy ale całkiem dobrze sobie radzi.Jak się w ciągu tych 24 miesięcy zepsuje to żalu nie będzie ,polecam:)
 

zxx

New member
Tak, ale "Amplituner" to mój skrót myślowy. Jest to wieża Sony z możliwością dekodowania DD i DTS niestety wyposażona wyłącznie w złącza analogowe w tym 5.1. Właśnie kupiłem LCD-ka i wyczerpały się znaczące fundusze, tak więc kombinuję co by dokupić przyzwoity DVD w dolnych zakresach cenowych (tak do 500-600zł), ale żeby to miało sens to musze to połaczyć z Soniakiem.
 

timbot

New member
Bez reklam
zxx napisał:
Tak, ale "Amplituner" to mój skrót myślowy. Jest to wieża Sony z możliwością dekodowania DD i DTS niestety wyposażona wyłącznie w złącza analogowe w tym 5.1.....
no wlasnie, co po jej dekoder, skoro i tak moze przyjmowac jedynie juz zdekodowany sygnal analogowy :)
 

zxx

New member
timbot napisał:
no wlasnie, co po jej dekoder, skoro i tak moze przyjmowac jedynie juz zdekodowany sygnal analogowy :)

Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, tym bardziej, że raczej nic nie wnosi do tematu. Niestety ta wież ma tylko wejścia analogowe i te przeznaczone dla DVD są w układzie 5.1. Howk
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Pioneer DV600

dv600av_back_medium.jpg
 

pisk

New member
zxx napisał:
Tak, ale "Amplituner" to mój skrót myślowy. Jest to wieża Sony z możliwością dekodowania DD i DTS niestety wyposażona wyłącznie w złącza analogowe w tym 5.1
timbot napisał:
no wlasnie, co po jej dekoder, skoro i tak moze przyjmowac jedynie juz zdekodowany sygnal analogowy :)
zxx napisał:
Nie bardzo rozumiem Twoje pytanie, tym bardziej, że raczej nic nie wnosi do tematu. Niestety ta wież ma tylko wejścia analogowe i te przeznaczone dla DVD są w układzie 5.1. Howk
Kolego zxx, sam napisałeś że wieża posiada dekodery DD i DTS (możliwość dekodowania). Gdybyś był napisał "możliwość odtworzenia" nie nadziałbyś się na cierpkie komentarze ;)
 
Do góry