Jak to podłączyc?głosniki Logitech Z 5400 + TV LCD

jrd

New member
Czy ktos ma podłączony zestaw glosnikow 5.1 - logitecha Z-5400 albo jakikolwiek z modelu Z do tv lcd sams. R82B ?

Jak to połączyc ? jakim kablem ?
Na uwadze mam od strony tv- 2 czincze, a od strony glosników - 3x mini jack , tylko nie ma chyba takiego kabla ? Chociaz nigdzie nie mogę znależć, no i czy w ogóle odbrze mówie ze taki potrzeba ?
 

Rudeford

New member
Kabel taki(2 cincze/mini jack) dostaniesz w każdym sklepie elektro-rtv. Sam mam tak podłączony LCD. Wystarczy przełączyć ten mały pstryczek z tyłu (chyba) „radio-budzika” na stereo z każdego wejścia.
Pytanie z zupełnie innej beczki. Czy czasami Twoje Logitechy gubią ustawienia(tyły, sub, głośność) po ponownym włączeniu(nie czuwaniu)?
Pozdrawiam
 

jrd

New member
Rudeford napisał:
Kabel taki(2 cincze/mini jack) dostaniesz w każdym sklepie elektro-rtv. Sam mam tak podłączony LCD. Wystarczy przełączyć ten mały pstryczek z tyłu (chyba) „radio-budzika” na stereo z każdego wejścia.
Pytanie z zupełnie innej beczki. Czy czasami Twoje Logitechy gubią ustawienia(tyły, sub, głośność) po ponownym włączeniu(nie czuwaniu)?
Pozdrawiam
A probówaleś to inaczej podłączyć ? Np.
- 3x mini jack/ 2 cincze
albo
-coaxial /2 cincze
???

A co do ustawien , to wyłączylem teraz na chwile jak to mowisz ''radio-budzik'' ;) i ustawienia zostały takie jak przed wyłączeniem prądu.
 
Ostatnia edycja:

Rudeford

New member
No a jaki sens miałoby takie połączenie (z źródła stereo na 5.1)? Czy w ogóle jest to możliwe, bo przecież wtedy centralny i sub będzie grał albo kanałem lewym albo prawym i chyba takiego kabla nie ma?
 
Do góry