zakup nowego TV

plwla

New member
Witam forumowiczów. zarejestrowałem sie 5.09.2007 poniewaz zacząłem szukać informacji na temat TV i kina domowego, chcę w najbliższym czasie kupić nowy sprzęt, przez kilka ostatnich dni przeszukiwałem info w internecie i powróciłem tutaj z pytaniem, z prośbą o pomoc w wyborze RTV; mam duży pokój 5x10 (odległość od TV ok.4,5 m, okna za plecami są żaluzje):, na dziś odbieram Cyfrę + i mam zwyklą antenę na Polsat. TV bez ograniczenia cenowego 15-20 tys PLN, 40"-50", b.ważna jest dla mnie jakość obrazu; to może plazma? (ale naczytałem się na forach o wypalaniu) np.: Pioneer PDP-LX508D a może LCD np.:Sharp LC-52HD1E, (a może wystarcza na polskie warunki XL1E czy XD1E), Philips 47PFL9732D - to jak Wiecie EISA 07/08, a kino domowe "skromniejsze" do 10tys PLN a może nie :wink:. pozdrawiam plwla
 

km1963

New member
Bez reklam
plwla napisał:
Witam forumowiczów. zarejestrowałem sie 5.09.2007 poniewaz zacząłem szukać informacji na temat TV i kina domowego, chcę w najbliższym czasie kupić nowy sprzęt, przez kilka ostatnich dni przeszukiwałem info w internecie i powróciłem tutaj z pytaniem, z prośbą o pomoc w wyborze RTV; mam duży pokój 5x10 (odległość od TV ok.4,5 m, okna za plecami są żaluzje):, na dziś odbieram Cyfrę + i mam zwyklą antenę na Polsat. TV bez ograniczenia cenowego 15-20 tys PLN, 40"-50", b.ważna jest dla mnie jakość obrazu; to może plazma? (ale naczytałem się na forach o wypalaniu) np.: Pioneer PDP-LX508D a może LCD np.:Sharp LC-52HD1E, (a może wystarcza na polskie warunki XL1E czy XD1E), Philips 47PFL9732D - to jak Wiecie EISA 07/08, a kino domowe "skromniejsze" do 10tys PLN a może nie :wink:. pozdrawiam plwla

Jeśli Twoje spojrzenia na wymienione modele TV biorą się przeszukiwania forum (nie tylko tego) to jesteś na właściwej drodze ( odrobiłeś lekcje:D ) i masz podobne spojrzenie do mojego:p

Od siebie mogę dodać jeszcze modele które dopiero wejdą na rynek czyli Toshibę serii Z i Samsunga serii 9 ale i Twoje typy nie wszystkie są dostępne w tej chwili (HD1 XL2 - nie XL1 bo to przejściówka między XD1 a XL2- Kuro Full HD czy też Phil )

I rzecz moim zdaniem najważniejsza ( jeśli nie "wypłyneła" z forum ) to Ty sam powinieneś sprawdzić jak wyświetla obraz dany model ( najlepiej na różnym materiale ) nie kierować się spojrzeniem innych w końcu każdy z Nas ma rózne spojrzenia nie mówiąc już o gustach.

Pozdrawiam
 
Do góry