KABEL HDMI firmy Da Vinci-co o tym sądzicie?

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
A gdzie maja produkowac, w Licheniu?
Taki mamy rzad, wloski Fiat od 20 lat nie placi w Polsce podatku i dostaje na nastepne lata ulgi, a Polscy przedsiebiorcy co?
Welcome to the Jungle :)
 

spinacz66

New member
Bez reklam
To samo jak Polski GOCLEVER jest koło Poznania a tablety i smarty zleca i produkują dla nich Chińczyki takich przykładów naszych firm jest dużo.Właśnie u nas jest dziwna polityka zamiast wspierać i rozwijać rodzimy przemysł nasz rząd woli zachodnie firmy.
 
Ostatnia edycja:

drosophilia

Active member
Bez reklam
A gdzie maja produkowac, w Licheniu?
Taki mamy rzad, wloski Fiat od 20 lat nie placi w Polsce podatku i dostaje na nastepne lata ulgi, a Polscy przedsiebiorcy co?
Welcome to the Jungle :)


a mogliby i w Licheniu. Sprzedawaliby tym babuniom na mszy jako noowczesny rozaniec dla wnusiow i interes by sie krecil :)
 

DrOne1

Banned
wracając do tematu kabli uważam, że do pewnej długości warto kupić kabel który jest z opisem HIGH SPEED. Natomiast przy dłuższych kablach uważam że nie ma sensu oszczędzać i kupować najtańszy shit.
Zamontowałem tani shit w ścianie i nie przepuszcza mi 3D a tak mało kosztował i miał być kompatybilny ze wszystkimi nowymi standardami.
Dlatego uważam że nie ma co kupować kabli 10m w cenie 100zł.
 

szejk_tomek

New member
A propos off topu to mam słownik angielski drukowany w Chinach :p

Tanie kable to straszna strata tak naprawdę. Ale są miejsca w internecie, gdzie zakrzyczą Cię za takie opinie.
 

hans2

Banned
przyklad kiedy lepsza budowa (ekran, koncowki) moze miec znaczenie:

kilka kabli puszczonych w jednej peszli/tunelu blisko siebie.
przed chwila przerabialem koszmarne zaklocenia w odbiorze tv (cyfrowej oczywiscie)
kiedy byl wlaczony ampli a tv ogladalem poprzez modul ci w tv.
pomogla wymiana kabla antenowego na hama o wysokim tłumieniu
i hdmi na porzadny aczkolwiek nadal niedrogi da vinci.
 

kamilson90

New member
Polecam

Bardzo dobre kable. Wszystkie możliwe sprzęty z HDMI u mnie okablowane są włąsnie DaVinci mam chyba z 4 rodzje tych kabli i nie ma do czego sie przyczepić.
 
Do góry