Obraz z tunera na 2 telewizory.

wyzszy1979

New member
Witam , nie wim czy umiescilem w dobrym miejscu ten post, ale mam takie pytanie,Otoz chce z tunera satelitarnego rozdzielic obraz na dwa telewizory , na lcd nie ma problemu bo za pomoca euro polaczylem , natomiast drugi telewizor jest w innym pokoju i musilebym zrobic sobie 5m kabel euro , zamiast tego mam 5 m kable chincz tyle tylko ze ten maly tv jest stary i ma tylko wejscie euro , wiec kupilem przejsciowke euro na pojednynczy czincz video i podwojny audio i wpiolem w tyl malego tv, ale gdy podlaczylem to nie wiem czemu nie ma obrazu ( , gdy wpialem ta przejsciwoke do wejscia euro w lcd rowniez nie bylo obrazu, Moze ktos poradzic co mam zrobic?wiem ze moge zwykleym kablem antenowym rozdzielic obraz oraz zrobic ten kabel euro ale jestem ciekaw czemu za pomoca kabla czincz video nie moge ? przejscowke mam taka sama jak na tej stronie http://www.allegro.pl/item231083441_kabel_svhs_m_jack_3xcinch_przejscie_euro_7_5m.html
 
Ostatnia edycja:

Ricardogo

New member
Witam,
prawdopodobnie wina przjściówki, nie wszystkie tv mają taki sam układ przewodów w euro, druga sprawa to 5m cincz to bardzo daleko pewnie będzie dużo szumów (i tu też może być przerwa).
 

pisk

New member
1. Czy w TV wybrałeś odpowiednie źródło (AV1)?
2. Spróbuj przełączyć przełącznikiem kilka razy, czy na ekranie TV będziesz widział jakieś oznaki przełączania przełącznikiem. Jeśli tak, to coś z kablami cinch.
 

wyzszy1979

New member
W telewizorze nie ma opcji wybierania gdyz to jest stary tv 14 calowy i przelaczylem tylko na av , po wlaczeniu tunera, na tv jest czarny kolor(jak to jak sie waczy na av) przelaczmnikiem przesuwalem w obie strony i nic .
 
Do góry