kto kupi dla mnie glośniki wysokotonowe na ebay?

pytalski

New member
witam.
mam nietypową sprawę.
niedawno zepsuł mi się głośnik wysokotonowy w kolumnie wharfedale diamond 7.2.
znalazłem ten typ głośnika na serwisie ebay w Wielkiej Brytanii (w Polsce jest niedostępny)

http://cgi.ebay.pl/PAIR-OF-WHARFEDA...yZ112517QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

w związku z tym mam takoweż zapytanie i zarazem prośbę.
czy ktoś z was będąc użytkownikiem ebay i korzystający z usługi płatności kartą "pay pal" (której niestety nie posiadam) mogłby kupić te głośniki i ewentualnie mi je odsprzedać?

cena głośników to ok 79 zł a koszt przesyłki ok 60 zł..

z góry dziękuję za pomoc
 
Ostatnia edycja:

ArtS007

New member
Bez reklam
Seria Diamond jest sprzedawana w Polsce, dlatego zadzwoń do serwisu lub dystrybutora, za ile można wymienić taki głośnik. Może wyjść taniej i lepiej.

ArtS :)
 

pytalski

New member
dzwoniłem

raczej wysłałem meila.
oto odpowiedź:

Niestety, nie posiadamy takich głośników. Kolumny serii Diamond 7 nie były nigdy przez nas sprzedawane. Musiałby Pan przesłać kolumne do nas do serwisu, być może udało by się znaleść jakieś zamienniki. Przyznam się szczerze że nawet nie wiem jak może wyglądać ta kolumna.

Może Pan także zrobić kilka zdjęć kolumny i głośników. Może uda nam się coś dopasować na "oko" z tym że głośniki takie trzeba by było wymienić w obu kolumnach.


raczej będę chciał kupić oryginalne od tego modelu zatem szukam kogoś kto mi pomoże.
 
Do góry