Radio Samochodowe

Serdello

New member
Potrzebuje kupic nowe radyjko. Mam pare wymagan, przedewszystkim musi byc w nim cos czerwone (wyswietlecz, przyciski - by ladnie mi pasowalo) wyciszenie telefonem mozliwosc odtwarzania mp3 jak i mozliwosc podlaczenia odtwarzacza mp3. Cena nie gra za bardzo roli:)
Z gory dziekuje za propozycje.
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Zależy też co będzie podlaczone pod to radyjko. Jakis wzmacniacz czy tylko głośniki. Jak tak to jakie? Ja bym polecil raczej Alpine albo Clariona z tych mniej znanych firm. jednak musisz okreslic budzet, a jezeli chcesz cos taniego kup JVC - 331 cena 250zl na allegro ma cd ma mp3 ale chyba nie ma wyciszania i podlaczenia mp3
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
No to bierz jakiegos Kenwooda z tych co napisalem a jak chcesz Pioneera to np. avh-p7500 może jakiegos alpine? Np. iv-d105r moze jvc kd-avx33 wszystko zalezy od Twojego gustu i naprawde zasobnosci portfela modele, które podaje sa raczej z wyższej półki i klasowej i cenowej ;)
 

Serdello

New member
Wiesz cena naprawde nie ma najmniejszego znaczenia, ten znajomy nie narzeka na brak gotowki, a wlasciwie ma problemy co z nia robic. :)
 

Kuba_ps2

New member
Bez reklam
Idzie do sklepu i kupuje najdroższe radio jakie maja i bedzie zadowolony :) A jak ma tyle pieniedzy niech sobie kupi mercedes s 65 amg i nie bedzie musial sie martwic o taki zbedny bajer jak radio ;)
 

Serdello

New member
Nie chcial Mercedesa (Myslal troszke o BMW serii 5 za 235tys) ale martwiac sie o wlasne zdrowie nie kupowal takich aut. Ma Audi A3. Powiedzialem co mowicie i cos nabyl ale jeszcze nie wiem co :) Dzis sie przekonam.
 

Serdello

New member
Ale po co mu jakis kosmiczny samochod, nie kazdy musi miec cos super by sie chwalic ze ma kase, jemu wystarczy takie auto i nie dziwie sie wcale. Wybor padl na alpine dzis sluchalem i ogladalem ja :)
 
Do góry